En büyük Hyundai Plaza, Karşıyaka'da

İlyas Şen Otomotiv'e ait Türkiye'nin en büyük Hyundai Plaza'sı Karşıyaka'da hizmet vermeye başladı. Satış servis, ikinci el ve sigorta hizmetlerinin sunulduğu plazada, Hyundai'nin son model araçları sergileniyor

En büyük Hyundai Plaza, Karşıyaka'da
Türkiye'nin en büyük Hyundai Plaza'sı Karşıyaka'da hizmete başladı. Hyundai Plaza'nın resmi açılışının eylül ayında yapılacağını belirten İlyas Şen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Şen, "Hyundai'nin dünyadaki yeni konseptine uygun olarak inşa edilen tesisimiz, 12 bin metrekare kapalı, 5 bin metrekare açık alana sahip. Plazamız müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tasarlandı" dedi. İlyas Şen, İzmir'de, 2000 yılında ticari ağır vasıta satışıyla başladıkları iş hayatını çeşitlendirmek için binek otomobil satışına yöneldiklerini bildirerek, şöyle devam etti: Karşıyaka Anadolu Caddesi'nde Türkiye'nin en büyük Hyundai Plaza'sını inşa ettik. İzmir'deki binek otomobil satışlarımıza, halihazırda Balıkesir'de hizmet vermekte olan Citroen ve Honda bayiliklerimizin de sinerji katacağını düşünüyoruz.

İŞİNE HAKİM PERSONEL
Hedefimiz; Hyundai markasının İzmir'deki pazar payını, Türkiye'deki satışlarla doğru orantılı olarak artırmak, tesisimizin tam kapasiteyle çalışmasını sağlamak ve yüksek maliyetlere mal olan tesisimizin geri dönüşümünü bir an önce gerçekleştirmektir. Hyundai Plazamızı ziyaret edenlerle, konusunda tecrübeli, güler yüzlü, işine hakim, işini seven ve müşterileriyle iyi bir iletişim kurabilen satış ekibimiz ilgilenecektir. Ayrıca, Avrupa ülkelerindeki son sistem makine ve avadanlıklarla donatılıp kurulmuş servisimiz de, işinde usta ekibimizle 7/24 kesintisiz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak şekilde hizmet vermektedir. Markamızı ve İlyas Şen Otomotiv'i layık olduğu konuma getirebilmek için gece gündüz çalışacağımızdan, tüm İzmir ve Egeli araç kullanıcılarının, müşterilerimizin, dostlarımızın hiç şüphesi olmasın." İlyas Şen, İstanbul, Bursa, Balıkesir illerindeki üstün hizmet anlayışlarını, İlyas Şen Otomotiv Hyundai bayiliğinde aynen sürdüreceklerini dile getirdi.
BİZE ULAŞIN