Can kırtasiye'den kaliteyi ekonomik alın

Okul öncesi hazırlıkları tamamladıklarını belirten Can Kırtasiye Müdürü Özlem İnekçi, "Anasınıfından üniversiteye kadar tüm öğrencilerin yüzünü, velilerin ise cebini güldürecek ürünler sunuyoruz" dedi

Can kırtasiye'den kaliteyi ekonomik alın
Okul dönemi başlıyor. Okul alışverişi heyecanı tüm aileyi sarsa da öncelikle düşünülen konu fiyatlar. Her şeyin pahalılığından şikayet edenler ucuz ürünlerin ise sağlığa zararını düşünüyor. Can Kırtasiye Müdürü Özlem İnekçi, yeni dönem başlamadan okul alışverişine yeni sezon ürünleri ve alışveriş öncesi velilere tavsiyelerde bulundu. Anasınıfından üniversiteye kadar tüm öğrencilerin yüzünü, velilerin ise cebini güldürecek ürünleri sunduklarını belirten Özlem İnekçi, "Öncelikle yeni sezon için oldukça heyecanlı, dinamik ve umutluyuz. Hazırlıklarımızı hızla tamamladık. Bizi tercih edecek değerli misafirlerimize birbirinden kaliteli, renkli, eğlenceli ve bir o kadar da ekonomik kırtasiye ürünlerimizi sunmak için sabırsızlanıyoruz. Neler hazırladık derseniz, birbirinden renkli okul çantaları, her bütçeye uygun rengarenk çeşit çeşit defterler, her çeşit boya kalemleri, el işi yetenek için aradığınız her şey, özetle anasınıfından üniversite öğrencisine kadar tüm öğrencilerimizin yüzünü güldüreceğiz" dedi.

YENİ ÜRÜNLER ARTTI

Nisan ayında piyasaya sürülmeye başlayan birçok firmanın yeni ürünlerini mağazalarında yerleştiğini vurgulayan İnekçi, "Rengarenk eğlenceli ürünler çok ekonomik fiyatlar ile değerli müşterilerimize sunuluyor. Bu yıl da mağazalarımızda oldukça fazla yeni ürüne yer verdik. 40 bin çeşit ürün, 250'nin üzerinde marka, kolay ulaşabileceğiniz Basmane-Pasaport-Alsancak-Çiğli AOSB şubelerimiz ve online mağazamız hemen.com.tr'de ekonomik fiyatlar ile sunulan yepyeni ürünlerimiz tüm misafirlerimizi bekliyor. Öncelikle tüm mağazalarımızda İzmir'de ilk olarak firmamızın aldığı "K" tabelamız mevcut. K tabelası kırtasiye sektöründe 1 yıldır var olan TUKİD tarafından yapılan sınav ve denetimler sonucu 'eğitimli ve denetimli kırtasiye' uygunluğu verilen firmalara asılmaktadır. Mağazamızda sağlığı tehdit edici hiçbir ürüne yer verilmiyor. Bu konuda dikkatli davranıyoruz" diye konuştu. Kırtasiye ürünlerini seçerken velilerin nelere dikkat etmesi gerektiğine değinen İnekçi, şöyle konuştu, "Okul ürünleri seçilirken kullanıma uygun, kaliteli aynı zamanda ekonomik olan ürünlerin tercih edilmesini öneriyoruz. Tüm velilerimize ve öğrencilerimize Can mağazalarında yüzlerce bilindik marka ürünü ekonomik fiyatlara sunuyoruz. Kaliteyi ucuza almalarını tavsiye ediyoruz, tabi ki Can mağazalarına bakmadan kırtasiye alınmaz diyoruz. Yeni başlayanlar için önceliğimiz olan sağlıklı ürünlerin tercih edilmesi. Bununla birlikte çocukları öğrenirken eğlendiren ürünlerin tercih edilmesini öneriyoruz. Böylece çocuklarımız sıkılmadan daha eğlenceli bir şekilde öğrenmeye yöneliyorlar. Bir de Can Kırtasiye olarak çocuklarımıza yazı yazmayı sevdirmemiz gerektiğini tavsiye ediyoruz. Fiziksel ve ruhsal sağlık için çok faydalı olan insanı birçok yönde geliştiren yazı yazma eyleminin tüm çocuklarımıza aşılanması gerekiyor. Bir de dolma kalem ile olur ise harika olur."

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARLA DOLU

Dünyaca ünlü bir çok markayı Can Mağazaları'nda ve hemen.com.tr online satış sitemizde incelemenin mümkün olduğunu belirten İnekçi, "Montblac, Caran d'ache-S.T. Dupont, Visconi, Pelikan, Davidoff, Tibaldi, lamy, Parker, Waterman, Montegrappa, Cross, Graf Von, FaberCastell, Victorinex, Buck, Sheaffer gibi daha birçok markayı mağazamızda bol çeşit ile görebilirsiniz" ifadelerinde bulundu.

BİZE ULAŞIN