KSK'de buzlar eridi

Karşıyaka'ya destek veren iş adamı Erdal Acar ile yönetim arasında iyice tavan yapan gerginlik tatlıya bağlandı. Profesyonel Şube tamamen Acar'a bağlanacak

KSK'de buzlar eridi
Karşıyaka Spor Kulübü'nde (KSK) Erdal Acar ve yönetim arasında iyice tavan yapan gerginlik tatlıya bağlandı. KSK'nin önde gelenleri ve taraftar temsilcileri, yönetime davette bulundu. Geçtiğimiz akşam Karşıyaka'da bir restoranda gerçekleşen zirvede, Acar'ın futbol şubesinin arkasındaki güç olarak kalması gerektiği görüşü çıktı. Böylelikle basketbolda Pınar'ın üstlendiği görevi futbolda Acar'ın üstleneceği öngörüldü.

ARA YOL BULUNDU

Erdal Acar'ın kulübe destek vermeye başladığı günden bu yana hiçbir sözleşmeye imza atmadan parayı karşılıksız olarak yönetime vermişti. Yönetim ise Acar'ın sözleşme imzalayarak bu paraları sponsor olarak kendilerine ödemesini istemişti. Kulüp ile sözleşme imzalamayacağını hemen hemen her platformda dile getiren Acar'a, KSK yönetimi sözleşme olmazsa bu birliktelik devam etmez imalı bir yazılı açıklama yapmıştı. Yönetim ile Acar arasında iyice gerilen ilişkiler üzerine eski başkanlar, kulübün önde gelen isimleri ve taraftar temsilcileri ara yol bulma arayışına girdi.. Zirveden birlik ve beraberlik kararı çıktı. Erdal Acar'ı temsilen KSK yönetiminde bulunan Devrim Acar'ın futbol şubesinde daha etkin bir görev alması ve basketbolda Pınar'ın üstlendiği görevin futbolda da Erdal Acar'ın üstleneceği kararı çıktı.

BİZE ULAŞIN