Ameliyatsız incelme şansı

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Dilek Bağdatlı, 4 teknolojiyi aynı anda buluşturan i-LipoXcell ile tek bir seansta 2 ile 5 cm. arası incelme gözlemlendiğini söyledi

Ameliyatsız incelme şansı
Güvenilirliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanan, alanında uzman hekimlerin onayından geçen, ileri teknoloji ile üretilen beden inceltici i-LipoXcell, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Dilek Bağdatlı'nın Kliniği'nde yerini aldı. Bölgesel incelme ve selülit iyileştirme konularında FDA onayına sahip i-LipoXcell ile yapılan tek bir seansla, vücutta 2 ila 5 cm arası incelme gözlemleniyor.

CİLDİ SIKILAŞTIRIYOR
İngiliz Chromogenex firmasının ürettiği i-LipoXcell'in ileri teknoloji ile üretilen, gelişmiş, cerrrahi olmayan zayıflama ve vücut şekillendirme sistemi olduğunu ve sistemin dört ayrı teknolojiyi bir arada barındırdığını belirten Op. Dr. Dilek Bağdatlı, "Bu sistem ile vücut yağ analizi ve ölçümü, düşük seviye çift dalga boyu lazer tedavisi ile yağ azaltma ve buna bağlı çevresel ve bölgesel incelme, infrared vakum masajı ve lenfatik drenaj ile selülit tedavisi, radyofrekans ile cilt sıkılaştırma yapılabiliyor. Uygulama kadın meme dokusu hariç tüm vücut yüzeyine uygulanabilir" dedi.

AYNI ANDA 4 İŞLEM

Bu sistem de öncelikle kişinin vücut yağ ölçümünün yapıldığını ve bu sayede kişinin vücut kitle endeksi, bazal metabolizma hızı ve vücut yağ yüzdesinin hesaplanabildiğini belirten Op. Dr. Bağdatlı, "Böylece tedaviden elde edilen faydalanım ile objektif olarak gözlenebilmektedir" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN