KSK'De aday çok

Cüneyt Dumlupınar'ın istifasından sonra harekete geçen yönetim, ilk teklifi yaptığı Yılmaz Vural ile anlaşamayınca; Ziya Doğan, Kemal Özdeş, Ünal Karaman ve Reha Erginer ile temasa geçti

KSK'De aday çok
PTT 1. Lig'de ilk 6 hafta toplanan 5 puanın ardından genç teknik direktör Cüneyt Dumlupınar'ın istifası ile Karşıyaka yönetimi hızlı bir şekilde yeni teknik patron arayışlarına başladı. İlk teklifi Yılmaz Vural'a yapan ancak tecrübeli teknik adamla anlaşamayan KSK Futbol Şube Yönetimi, dün Ziya Doğan, Kemal Özdeş, Ünal Karaman ve Reha Erginer ile temasa geçti. İstanbul'da bulanan Devrim Acar'ın Ziya Doğan ile görüştüğü diğer üç isimle görüşmelerin İzmir'de yapıldığı öğrenildi. Karşıyaka yönetiminin bu dört isimden birinde karar verip anlaşma sağlaması bekleniyor. Yeşil-kırmızılılar cumartesi oynanacak olan Alanyaspor karşılaşmasına yeni teknik direktörü ile çıkmak istiyor. Karşıyaka'nın teklif sunduğu Okan Buruk ve Mesut Bakkal ise PTT 1. Lig'de takım çalıştırmak istemediği ve Süper Lig'den gelecek teklifleri bekleyeceklerini iletti. Geçtiğimiz gün masaya oturulan Ümit Davala'nın ise ailevi nedenlerden dolayı teklifi reddettiği öğrenildi. Eski Galatasaraylı Hasan Şaş'ın da gündeme geldiği ancak temas sağlanmadığı bildirildi. Yönetimin temasta olduğu dört isimden birini takımın başına getirme konusunda karar aldığı açıklandı.

YILMAZ VURAL SERVET İSTEDİ
Yılmaz Vural, ekibiyle birlikte sezon sonuna kadar 5 milyon lira talep ettiği, bu uçuk fiyat isteği karşısında anlaşmanın sağlanamadığı açıklandı. Vural'ın devre arasında 8 oyuncuyu gönderip yerine 8 yeni transfer talebinde de bulunduğu öğrenildi. Yılmaz Vural eğer Karşıyaka'nın yapmış olduğu teklifi kabul etseydi, 24 yıl sonra tekrar yeşil-kırmızılı ekibin başına geçmiş olacaktı.

BİZE ULAŞIN