Yasak kalkmasa da görüşmeler başladı

“Transfer yasağını kaldırma sözü vermedik” diyen Başkan Altuğ’a taraftarlardan tepki gelirken, yönetim transfer için bazı oyuncularla ön görüşmeler yapıyor

Yasak kalkmasa da görüşmeler başladı
Karşıyaka'da yönetimin transferin önünü açması beklenirken, transfer için ön görüşmeler de başladı. Eski oyuncuları Adnan Güngör ve Cemil Adıcan ile temasa geçen yeşilkırmızılılar Sakaryaspor'dan orta saha Volkan Yılmaz'ı da listesine aldı. Yönetim transferin önünü açtığı takdirde takıma abilik yapacak 2-3 oyuncu alıp transferdeki diğer tercihlerini gelecek vaad eden gençlerden yana kullanması bekleniyor. Futbol Şube Yönetcisi Oktay Yeşil. transferin önünü açmak ve kaynak yaratmak için görüşmelerinin sürdüğünü belirtti.

BAŞKANA TEPKİ
Diğer yandan kaynak arayışından sonuç alamayan Başkan Mutlu Altuğ'un, "Transferin önünü açmak için söz vermedik. Yasağı kaldırmak olmazsa olmazımız değil" açıklaması, taraftarının tepkisine yol açtı. Sosyal medyadaki taraftar yorumlarında, "Anlaşıldı. 3. Lig hayırlı olsun. Oradan da amatöre gideriz. Mutlu Bey kongreye git, bırak. Madem paranız yoksa ne işiniz vardı, son 3 seçimde de adaydınız. Kulüpte boşuna ikilik çıkarttınız", "Müjdeli haberler vardı, ne oldu? Hani sponsorlar (Türk Telekom) hazırdı? Ankara'dan ve Fransa'dan güzel haberlerle dönülmüştü", "Dünyanın sonu olmayabilir ama Karşıyakamızın sonu olabilir. Allah korusun", "Yasak kalkmayacaksa eldeki futbolcularla niye anlaşılmadı?" gibi ifadeler kullanıldı.
BİZE ULAŞIN