Hedef İzmir yerelde AK Parti’nin iktidarı

Büyükşehir Belediyesi meclis grubunun düzenlediği iftar programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, “Hedefimiz AK Parti’nin yönetim ve belediye anlayışını İzmir’e taşımak” dedi

Hedef İzmir yerelde AK Parti’nin iktidarı
AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi grubunca düzenlenen iftara katılan Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, kenti "AK Parti'nin hizmet anlayışıyla" tanıştıracaklarını söyledi. "İzmir, bize 1 milyona yakın oy verdi" diyen Hotar, "Tüm olumsuz yaklaşımlara, karalamalara, yanlış kampanyalara rağmen, kapısını çaldığımız her evde elini sıktığımız vatandaşlar, oyunu bizimle paylaştı. Ama yerelde iktidar olmamıza yetmedi. Hedefimiz AK Parti'nin yönetim ve belediye anlayışını İzmir'e taşımak. İzmir'in bu güvenine hizmet ederek layık olabilmek... Bu doğrultuda teşkilatın çabasını da görüyorum. İzmir'i AK Parti'nin hizmet anlayışıyla tanıştıracağız" diye konuştu. Kendilerini halka hizmet etmekle görevli kişiler olarak gördüklerini belirten Hotar, "İşsizlik rakamlarımızdaki düşüş, dünyadaki savaş ve krize rağmen devam ediyor. Bu, AK Parti ekibinin başarılarının bir sonucudur. Bunu sürdürülebilir kılmak ve arttırmak, çocuklarımızın geleceğini belirleyecek. Yorulmadık, bıkmadık, usanmadık ve her etkinlikte aynı canlılıkla bir aradayız. Bunu, üstüne para verseler, yalvarıp yakarsalar da vicdanınızda taşımıyorsanız yapamazsınız. Biz, AK Parti davasına hizmet etmekte görevli kişileriz. Hem hakka hem halka hizmet yolunda görevlendirilen kişileriz. Şu anda PKK'nın arka bahçesi olan bir partinin ya da ülkenin geleceğiyle ilgili kaygısı olmayan, sadece sloganlarla ülkeyi yönetmeye çalışan CHP'nin mensubu da olabilirdik. Allah korusun" dedi.

SORUMLULUK ARTTI
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan ise Binali Yıldırım'ın Başbakan olmasıyla sorumluluklarının arttığını belirtti. AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'ın da yer aldığı iftara partililer yoğun ilgi gösterdi.
BİZE ULAŞIN