AK Parti’den şampiyona jest

Atıcılıkta dünya şampiyonluğuna ulaşan Milli Takımın bir parçası olan İzmirli İzel Aydın’a, AK Partili Temel Yıldırım plaket ve altın hediye etti

AK Parti’den şampiyona jest

Uluslararası Atıcılık Federasyonu (ISSF) tarafından Azerbaycan'da düzenlenen Tüm Dallar Gençler Dünya Kupası'nda skeet branşında yarışan Genç Kız Milli Atıcılık Takımı, şampiyon oldu. Dünya şampiyonu takımın 3 atıcısından biri olan İzel Aydın İzmirlilere büyük bir gurur yaşattı. AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım ve yönetimi İzmirli atıcı İzel Aydın'ı Toros semtindeki evinde ziyaret ederek plaket ve altın hediye vererek, tebrik etti. İzel'den daha nice başarılar beklediğini söyleyen Yıldırım, "Hırsını annesinden, atıcılık yeteneğini babasından alan İzel kardeşimiz inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda İzmir'e daha nice şampiyonluklar getirecektir. AK Parti olarak her zaman yanındayız, desteğimizi hiç eksik etmeyeceğiz. Böyle gayretli, azimli olduktan sonra kardeşimizin geleceğini çok parlak görüyorum. Annesine ve babasına da böyle başarılı bir evlat ve sporcu yetiştirdikleri için teşekkkür ediyorum" şeklinde konuştu.

OLDUKÇA HIRSLI
Babasının da atıcı olduğunu söyleyen İzel Aydın, "Sanırım bu yeteneğimi babamdan aldım. Hırslı olmam da annemden geliyor. Atıcılıkta ne kadar büyük başarı elde edilse de çok fazla duyulmuyor. Takım sporlarında yaptığın bir hatayı arkadaşların kapatabiliyor ancak bireysel sporlarda böyle bir şansın yok. Başarı da başarısızlık da sana ait. Takım olarak Azerbeycan'da dünya şampiyonu olduk. Bunun yanı sıra bireysel olarak dünya üçüncüsü ve Avrupa Şampiyonası'nda üçüncülüğüm var" dedi.

BİZE ULAŞIN