Evet kampanyasına başkanlardan destek

Rıdvan Dilmen’in başlattığı “Güçlü bir Türkiye için Evet” kampanyası büyüyor. İzmir’deki AK Partili belediye başkanları da hazırladıkları video ile kampanyaya katıldı

Evet kampanyasına başkanlardan destek

Sosyal medyada Rıdvan Dilmen tarafından başlatılan ve sanatçılarla sporcular arasında hızla yayılan "Tam bağımsız Türkiye için Evet" zincirine İzmir'deki AK Partili belediye başkanlarından destek geldi. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'nun İzmir ayağını başlattığı kampanyaya sırasıyla Torbalı, Selçuk, Ödemiş, Kiraz, Kemalpaşa ve Kınık Belediye başkanları da katıldı.

TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
Videoda kampanyayı başlatan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Tam bağımsız Türkiye için, 2023 için, 2071 için, çocuklarımız için, geleceğimiz için ben 'evet' diyorum" dedi. Soylu'nun videonun devamında destek istediği Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez "İstikrarlı ve tam bağımsız Türkiye için ben de varım" dedi. Başkan Görmez'in destek istediği Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı "Güçlü bir Türkiye için 'evet' diyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Bakıcı, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem'den destek istedi. Badem "Büyüyen, kalkınan, gelişen Türkiye için ben de varım" şeklinde görüşlerini dile getirdi. Ardından Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, "Güçlü bir Türkiye için ben de varım" ifadelerini kullandı.

BİZ DE VARIZ
Başkan Özçınar'ın destek istediği isim Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu oldu. Başkan Uğurlu, "Tam bağımsız, vesayetin son prangalarını ayağından koparmış, atmış çok daha güçlü bir Türkiye için ben de varım" diye konuştu. Başkan Uğurlu'nun destek istediği Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, "Tam bağımsız bir Türkiye için, güçlü bir Türkiye için, çocuklarımızın geleceği için evet ben de varım" dedi.

BEĞENİ TOPLADI
Videoda, Başbakan Binali Yıldırım'ın "Binali Yıldırım'la Çok Kolay" adlı seçim şarkısına da yer verildi. Belediye başkanlarının tamamının sosyal medya hesaplarından paylaştığı video büyük beğeni topladı.

BİZE ULAŞIN