Filede Kaf Kaf’ın kızları tutulmuyor

Bu sezon tamamı altyapı patentli oyuncularla yola çıkan Karşıyaka, peş peşe 11 maçını kazandı. 2 bin taraftarının desteği ile lideri de yenen kızlar şampiyonluğa koşuyor

Filede Kaf Kaf’ın kızları tutulmuyor

Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi A Grubu'nda yer alan Karşıyaka üst üste 11'inci galibiyetini lider Beylikdüzü Voleybol karşısında elde ederek, büyük bir başarıya imza attı. 2 bine yakın taraftarının desteğiyle güçlü rakibini 3-1 yenerek galibiyet sayılarını eşitleyen ikinci sıradaki Karşıyaka, gözünü play off'a dikti. Bu sezon tamamı altyapı patentli oyuncularla yola çıkarak müthiş bir grafik yakalayan Karşıyaka, liderle arasındaki puan farkını 1'e indirdi. Karşıyaka, normal sezonun son 9 maçında da ilk 4 sıra içerisindeki yerini korursa play off oynayacak. Sezon başında kimsenin kendileriyle ilgili beklenti içinde olmadığını söyleyen Antrenör Tamer Çamlıbel, "Hedefsiz takım olmaz. Hedefi önce ilk 4 olarak belirledik. Play off'a kalırsak, bu kez rotayı finallere çevireceğiz" dedi.

UYUM VE ARKADAŞLIK
Başarılarının sırrını "uyum" diye açıklayan Çamlıbel, "Mütevazı bir takımız. En zayıftan en güçlüye tüm rakiplere saygı duyup aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz. Takımda herkes birbirini yıllardır tanıyor. Uyum ve arkadaşlık mükemmel. Herkes birbirinin hatasını kapatıyor. İç sahada müthiş bir taraftar desteğimiz var. Böyle devam edersek yolun sonu neden güzel olmasın" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN