Başkanlığa şarkılı destek

İzmir’de sanatçı Aygün, Cumhurbaşkanı’na ‘Seni Başkan Yapacağız’ isimli şarkı yazdı. Eser sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı

Başkanlığa şarkılı destek
İzmir'de yaşayan tasavvuf müziği sanatçısı Muharrem Aygün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şarkı yazdı. Eşinin gördüğü bir rüyadan etkilenerek duygularını söze döktüğünü anlatan Aygün, ardından sözleri besteledi, stüdyoya girip şarkıyı seslendirdi. Aranjesi Hakan İzmir'e, müzik yönetmenliği Miraç Yılmaz'a ait olan şarkı ise sosyal ağlarda da paylaşım rekorları kırmaya başladı.

"TEHDİT ALDIM"
Binlerce kez tıklanan şarkının çıkış hikayesini anlatan Sanatçı Muharrem Aygün, "Gündemimizde de şu an referandum, yeni Anayasa var. Kalbimizden geçen de büyük Türkiye için güzel şeylerin olması. Ben de böyle bir parça yazmayı düşündüm. Dilimizde, kalbimizde olanı kağıda döktük. Bunu da okumaya çalıştık" dedi. Şarkıyı bir hafta önce sosyal paylaşım sitesine yüklediklerini ve beklemedikleri bir şekilde tıklanma aldıklarını belirten Aygün, olumlu beğenilerin yanı sıra tepkiler de aldıklarını ifade etti. Ayrıca tehditler de aldığı ve bunun kendisini yıldıramayacağını belirten Aygün, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ayrı bir gönül muhabbeti duyuyorum. Zindanlardan çıktı, hapishanede kaldı, sonra milleti toplaması, Türkiye'nin stikrar yakalaması. Türkiye dediğiniz zaman Recep Tayyip Erdoğan deniliyor. İşte tüm bu duygularla bu parçayı yaptım" diye konuştu. Ergün hayalinin, yaptığı şarkının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın referandum ve başkanlık yarışında mitinglerde çalması olduğunu ifade etti.
BİZE ULAŞIN