Okey masasında akrabasını vurdu

Bayraklı ilçesindeki bir kahvehanede okey oynarken akrabası U.K. tarafından silahla yaralanan Serhat Kaya yaşamını yitirdi

Okey masasında akrabasını vurdu
İzmir'in Bayraklı İlçesi'ndeki bir kahvehanede okey oynayan 4 akrabadan U.K. (19) iddiaya göre ruhsatsız tabancasıyla oynarken karşısında oturan 18 yaşındaki Serhat Kaya'yı alnından vurdu. Ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan Serhat Kaya hayatını kaybetti, 5 gün sonra polise teslim olan U.K. tutuklandı.

5 GÜN SONRA TESLİM OLDU
İddiaya göre, Cengizhan Mahallesi'ndeki bir kahvehanede arkadaşıyla okey oynayan Serhat Kaya (18), akrabası U.K'nin ruhsatsız tabancasını oynadığı sırada ateş alması sonucu yaralandı. Sağlık ekiplerince Ege Üniversitesi Hastanesine kaldırılan Kaya, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olay yerinden kaçan zanlı U.K, 5 gün sonra polise teslim oldu. Zanlının, ilk ifadesinde, oynadığı silahının kazara ateş alması sonucu arkadaşını vurduğunu iddia ettiği öğrenildi. Olayın ardından korktuğu için kaçtığını ve parklarda kaldığını dile getiren U.K, işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. Cenazesi ailesine teslim edilen Serhat Kaya, toprağa verildi.
BİZE ULAŞIN