Acılı baba cinayetten anneyi sorumlu tuttu

Üvey babası tarafından öldürülen Ahmet’in acılı babası Mustafa Ali Coşkun, “Oğlumu bana 1 yıldır göstermiyorlardı. Cinayetin sorumlusu annedir. Çünkü oğlumun velayeti ondaydı” dedi

Acılı baba cinayetten anneyi sorumlu tuttu
Üvey babasının, başına keser sapı ile vurup ardından ayağına taş bağlayarak 10 metre derinliğindeki su kuyusuna atarak öldürdüğü 15 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Coşkun'un öz babası konuştu. Vahşice öldürülen oğlunun cesedini almak için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gelen 43 yaşındaki baba Mustafa Ali Coşkun, ilginç ifadelerde bulundu. "Vahşi cinayeti itiraf eden üvey baba Müştak M için "Anne Elif K'nın haberi olmadan planlayabilir miydi?" diyen acılı baba Mustafa Ali Coşkun, "Bu caniliği yapanların en iyi şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Üvey babasının nasıl katlettiği ortada. Annesinin eli var mıydı, planlı bir şey miydi onu da yargılama aşamasında göreceğiz. Birinci derecede sorumlu anneydi, çünkü çocuğun velayeti annedeydi. Oğlumu en son bir sene önce gördüm, bana göstermiyorlardı. Ahmet çok iyi bir çocuktu ve başarılı bir öğrenciydi. Annesi bir türlü benimle paylaşamadı, göstermemek için sürekli önüme engel koydu. Benim kaçıracağımı öne sürüp çocuğu korkutuyordu. Baskı oluşturuyorlardı. Belki de çocuğa 'Baban seni kaçıracak' diyerek olayı benim üzerime mi yıkacaklardı, onu da bilmiyorum. Ben kendim mağdurum, benim annem babam yok, çocuğu kaçırıp ne yapacağım" dedi.

ARKADAŞLARI ANDI
Vahşi şekilde öldürülen gencin okulu Karşıyaka Atakent Anadolu Lisesi'deki sınıf arkadaşları anma töreni yaptı. Ahmet'in arkadaşları anma sırasında gözyaşlarına boğuldu. Liseli gencin büyük üzüntü yaşayan sınıf arkadaşları fotoğrafının üzerine "Kalbimizdesin" yazarak çiçekler bıraktı.
BİZE ULAŞIN