Soğukkanlı katil abisini bile şaşırttı

Menderes’te üvey oğlunu vahşice öldüren Müştak M’nin abisi Hasan Hüseyin M. EGELİ SABAH’a konuştu. Hasan Hüseyin M, cinayet sonrası abisinin soğukkanlı tavırlar sergilediğini söyledi

Soğukkanlı katil abisini bile şaşırttı
Kıskançlık cinayetinin katil zanlısı Müştak M'nin ağabeyi, kardeşinin soğukkanlı rahat tavırlarından dolayı hiç şüphe çekmediğini belirtti. Manisa'nın Recepli Mahallesi'nde yaşayan katil zanlısı Müştak M'nin 36 yaşındaki ağabeyi Hasan Hüseyin M. Sabah'a konuştu. Olay öncesinde kardeşinin, eşini üvey oğlundan kıskandığına dair bir şeyler duymadığını anlatan ağabey Hasan Hüseyin M, 15 yaşındaki Ahmmet Coşkun'u arama çalışmalarısırasında geçtiğimiz Cuma günü katil zanlısı Müştak M ile eşi Elif M'yi ziyaret ettiğini belirtti. Kardeşinin hareketlerinde hiçbir tedirginlik sezmediğini söyleyen ağabey Hasak Hüseyin M, "Hiçbir tedirgin tavrı yoktu. Gayet rahattı. Tavırları çok normaldi, hiçbir değişiklik yoktu. Çok soğukkanlıydı. Öyle farklı bir şey hissetmedim. Hiç cinayet işlemiş gibi davranmadı. Evdeyken Müştak ile sohbet ettik. Bana kaybolduğun gün Ahmet'i dedesinin evine götürdüğünü anlattı. Ahmet'in eve flaş bellek almak için çıktıktan sonra bir daha haber alamadıklarını söyledi" dedi.

KİMSEYE HABER VERMEMİŞ
Kardeşinin cinayet işlediğini duyunca şok olduğunu ve çok şaşırdığını söyleyen Hasan Hüseyin M, "Böyle bir şey yapabileceği aklımın ucuna gelmezdi. Agresif yapıda bir insan değildi. Bu işlere kalkışacak bir karakterde insan değildi. Ahmet geçen pazar günü kayboldu. Ben pazartesi günü bağda çalışıyordum, beni arayarak Ahmet'in kaybolduğunu söyledi. Olay günü, kardeşim Ahmet ile birlikte arabayla köye gelmiş ama hiç kimseye haber vermemiş. Bu yüzden geldiğinden hiç haberimiz olmadı. Köyün içine girmemiş. O yüzden başka gören de yok" şeklinde konuştu. Öte yandan kasafasına keser sapı ile vurulan ve ayağına taş bağlanarak su kuyusuna atılan Ahmet Coşkun'un cenazesi Manisa'nın Yunusemre Köseler Mahallesinde gözyaşlarıyla defnedildi.
BİZE ULAŞIN