Beyaz mahkumiyet

Karşıyaka maddi sıkıntılar nedeniyle 6 maçtır tek formayla sahaya çıkmak zorunda kalırken kurmaylar, her maç öncesi hakem ve rakipleri ikna etmek için büyük bir çaba harcıyor

Beyaz mahkumiyet
TFF 1. Lig'de aralıksız yer aldığı 13 sezondan sonra bu yıl 2. Lig'de yoluna devam eden Karşıyaka, maddi sıkıntılar nedeniyle 6 maçtır tek formayla sahaya çıkmak zorunda kalıyor. Ligin ilk yarısında yatay çubuklu yeşil-kırmızılı forma ile 5 maça çıkan, diğer 12 maçta da düz beyaz formayla mücadele eden Karşıyaka, ligin ikinci yarısındaki 6 maçta da beyaz formayla oynadı. Çubuklu formaları futbolcular tarafından tribündeki taraftarlara atıldığı için ligin ikinci yarısındaki 6 maçta da beyaz formaya kalan Karşıyaka, bu yüzden büyük sıkıntılar yaşadı.

KAR DA KAYBOLDULAR
Maçlardan önce rakip takım futbolcularına koyu renk forma giymeleri konusunda ricada bulunan kurmaylar, bugüne kadar hakemleri de bu konuda ikna etmeyi başardı. Özellikle Kayseri Erciyes deplasmanında karla kaplı zeminde rakibiyle beyaz forma giyerek mücadele eden KSK'liler, neredeyse görünmeyecek hale geldi.

?TESİSLERDE ELEKTRİK ŞOKU
Karşıyaka'nın geçtiğimiz hafta ödemesi gereken elektrik borcunu yatırmaması nedeniyle Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri dün mühür vuruldu. Öğleden sonra 22 bin TL borcu ödeyen yönetim elektriği açtırırken tesislere yene bir abonelik bağlatacakları öğrenildi. Başkan Mutlu Altuğ, eski borçları yeniden taksitlendireceklerini ifade etti.
BİZE ULAŞIN