Mutluluk tablosu

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, KSK idmanına gidip Niğde galibiyet primini dağıttı, kalan 5 maçın primini üstlendi

Mutluluk tablosu
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta Niğde Belediye galibiyetiyle Play-Off iddiasını sürdüren KSK'yi dün Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ziyaret etti ve verdiği primle futbolcuların yüzünü güldürdü. Tesislerdeki idman öncesi teknik sorumlu Atilla Güneş, futbolcular ve yöneticilerle sohbet eden Akpınar, 5-0'lık Niğde Belediyespor maçının 3'er bin liralık primini dağıttı ve Sarıyer dahil kalan 5 maçın primlerini kendisinin vereceğini müjdeledi.

HERKES DESTEK VERSİN
Akpınar futbolculara, "Ben kente hizmet etmek için varım, kentin takımı varsa da onun ihtiyaçlarını karşılamak ve önderlik yapmak için var gücümle çalışırım. Sadece doğma büyüme Karşıyakalıyım diyenleri değil burada nefes alıp veren herkesi sizlere, bu takıma sahip çıkmaya çağırıyorum. Bundan sonra takıma sahip çıkmayacaklar sağda solda konuşmasın, tribünde bağırmasın. Birlik beraberliğe ihtiyacımız var. 10 yıl önce Atilla Güneş takım kaptanı ben kulüp yöneticisiydim. Şimdi ben kenti yönetiyorum, Atilla da takımı yönetiyor. Sarıyer'i de yenin primleriniz benden, hatta kalan 5 maçı da alın tüm primleri ben ödeyeceğim" dedi.
BİZE ULAŞIN