Vural reçeteyi yazdı; Barış, sabır, başarı

Göztepe Teknik Direktörü Yılmaz Vural, “Tribünün hoşgörüsü futbolculardan baskıyı kaldıracak. Sabırla gelecek destek mutlaka başarıyı getirecek” dedi

Vural reçeteyi yazdı; Barış, sabır, başarı
Göztepe'nin yeni teknik patronu Yılmaz Vural, Süper Lig'e yükselme yolunda en önemli faktörün, tribünlerle futbolcular arasındaki iletişimin sağlıklı ve hoşgörü temeline dayanması olduğunu belirterek, Süper Lig formülünü "Barış, sabır ve başarı" olarak açıkladı. Taraftarlara seslenerek, "Geçmişi bırakalım. Futbolcular ile tribün artık tek yumruk olmalıdır" mesajı veren Vural, tribünlerden Giresunspor maçından itibaren, sabırlı, hoşgörülü, sonuna kadar destek veren bir tavır beklediğini söyledi. Giresun'un kapanacağını belirten Vural, "Tempoyu çok yükseltirsek duva çarpar gibi oluruz. Sabır şart. Set oyunuyla sakin ama kazanacak futbol sergileyeceğiz" dedi.

YENİDEN BAŞLIYORUZ
TFF 1. Lig'de 40 puanla 6. sırada yer alan Göz-Göz'ün, averajla üstünde bulunan Giresunspor'u yenmek zorunda olduğunu ifade eden Vural, "Herşeye en baştan başladık. Ama tribün barışını yeniden sağlamalıyız. Göztepeli futbolcular ile taraftarlar arasında sevgiyi bu maçta yeniden göstermeliyiz. Çünkü Süper Lig'e Göztepe'yi bu bağlılık ve aşk götürecektir. İlk ikiden Süper Lig biletine 3 puan uzaktayız, unutulmasın. En büyük kozumuz coşkulu Göztepe taraftarının desteği. Bu yüzden taraftarımız sabırlı olsun, bize coşkusuyla güç versin, destek olsun. Giresunspor ve Boluspor maçları galibiyetle bitirmek bize büyük avantaj sağlar" mesajını verdi.
BİZE ULAŞIN