Millet oyunun farkında

Türkiye’nin büyümesini istemeyenlerin olduğunu ifade eden Uğur “Milletimiz bölücülere en güzel cevabı 16 Nisan’da verecek” dedi

Millet oyunun farkında
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi ilçesinin Kocaavşar Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kocaavşar'da düzenlenen açıkhava toplantısında konuşan Başkan Uğur, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında vatandaşlardan Türkiye'nin istikrar ve istikbali için 'Evet' oyu vermelerini istedi.

HAYIR İÇİN ÇALIŞIYORLAR
Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini, bölgesinde güç sahibi olmasını, gündemi tayin etmesini, tespit etmesini istemeyen güçler olduğunu söyleyen Başkan Uğur, "Taksim'de sökülen 3-5 ağacı bahane edip, bir kalkışma yaptılar. O kalkışmaya yine bütün bölücü örgütler, teşkilatlar, FETÖ'cüler, hepsi destek verdi. O zamanın gazete ve basınını biliyoruz. Bütün haber ajansları İstanbul'a yığıldı. 15 Temmuz'da bir kalkışma oldu. İstekleri Türkiye'yi parçalamaktı. Ama Cenab-ı Allah'ın isteği oldu. Recep Tayyip Erdoğan'ı korudu. Türk milletini de korudu. Türk milletinin Çanakkale ruhunu hesap edemediler. Şimdi 16 Nisanla ilgili hayır kampanyası yapıyorlar. Ama millet 16 Nisan'da da cevabını verecektir" dedi. Başkan Uğur konuşması ardından vatandaşlarla bir araya geldi. Uğur daha sonra kahvehane ziyarelerinde bulundu.
BİZE ULAŞIN