Bu ülkeyi kimse durduramaz

AK Partili Hamza Dağ, “Erdoğan gibi güçlü bir liderle birkaç dönem daha devam ederse artık bu ülkeyi kimse durduramaz” dedi

Bu ülkeyi kimse durduramaz
AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Konak'ta Simavlılar ile biraraya geldi. Tepecik semtindeki Simav Karacahisarlılar Derneği'nde konuşan Dağ, referandumun sonuçlarına siyasetçi olarak saygı göstermek zorunda olduklarını dile getirerek, vatanına, milletine, bayrağına, diline ve dinine sahip çıkacak bir nesli yetiştirmenin önemine değindi. "Hayır" oyu verecek vatandaşlara "Terör yanlısı" muamelesi yapılmayacağını ancak gerek PKK'nın gerek Fetullahcı Terör Örgütü'nün (FETÖ) gerekse diğer terör örgütünün "Hayır" kampanyası içerisinde olduğunun unutulmaması gerektiğini vurgulayan Dağ, Almanya'da bir televizyon programında "Hayır" kampanyası yürüten reklamın da ne anlama geldiğini anlatılmasının zorunluluk olduğunun altını çizdi.

"ERDOĞAN'LA DEVAM"
"Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir liderle birkaç dönem daha istikrarlı şekilde yoluna devam ederse artık bu ülkeyi kimse durduramaz" diyerek sözlerine devam AK Partili HamzaDağ, "Bunu herkes çok iyi biliyor. Petrolümüz, doğalgazımız olamayabilir ama bizim bunlardan daha kıymetli bir tarihimiz, kültürümüz ve coğrafi konumumuz var. Biz ileride dünyada neler yapabileceğini çok iyi biliyoruz. Daha önce Türkiye'ye operasyon yapanlar, 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde operasyon yapamayacaklarını bildikleri için bizi engellemeye çalışıyorlar. İşin esası budur" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN