16 Nisan’da yerle bir olacaklar

AK Partililerle biraraya gelen Bakan Zeybekci, “16 Nisan’da yeni anayasanın kabulü ile CHP de iktidar ümidi olan bir parti olacak” dedi

16 Nisan’da yerle bir olacaklar
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 16 Nisan'da yapılacak yeni anayasa halk oylaması öncesi memleketi Denizli'de "Evet" turlarına devam ediyor. Partisinin düzenlediği "AK Parti Denizli Teşkilatı Büyük Buluşma" programına katılan Ekonomi Bakanı Zeybekci, 16 Nisan ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan zeybekci, "16 Nisan'da AK Parti'nin önderliğindeki bu milli hareket, inşallah bu ülkeye bugüne kadar zulmeden, bu ülkenin bugüne kadar kanını emen ne varsa her birini yerle bir edecek. Türkiye bu hastalıklarından ilelebet bir daha geri dönmemek üzere sonuna kadar bu hastalığı defedecek. Bir zamanlar istedikleri gibi yönettikleri Türkiye'yi aynı şekilde istiyorlar. Bir daha bunların o önlerine gidip de el pençe divan duran Türkiye'yi bir daha bunlara muhtaç etmemek için hep beraber omuz omuza sonuna kadar beraber 'evet' diyoruz" diye konuştu.

GÜLEN YÜZLER HER YERDE
Gülen yüzlü "evet" afişlerine değinen Zeybekci, "Bunları her yerde gösterdiğimiz zaman bilin tek ayak üzerinde 40 yalan Kemal artık ne hale gelecek siz göreceksiniz. 16 Nisan'da CHP iktidar ümidi olan, milli duygularla hareket edebilen bir muhalefet partisi haline gelecek. Her biriniz onlara deyin ki 'Gel bizim oğlan, gel bizim kız şu CHP'yi kurtaralım' deyin. İnşallah onlar da hep beraber 'evet' diyecek" dedi.
BİZE ULAŞIN