Hak sahipleri evlerini gördü

Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin ilk etabında hak sahipleri örnek daireleri gezdi. Hak sahipleri “Herkesten Allah razı olsun” dedi

Hak sahipleri evlerini gördü
Manisa'da konut sıkıntısına neşter vuracak 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi'nin bin 101 konutluk ilk etabında çalışmalar hızla devam ediyor. Yıl sonuna kadar teslim edilmesi planlanan ilk etap projede hak sahipleri merakla bekledikleri evlerini görme fırsatı buldu. Yüzlerce hak sahibi ve vatandaş Akgedik'in yolunu tuttu. Yunusemre Belediyesi de bölgeye ring seferleri düzenledi.

GÖRENLER DUYGULANDI
Örnek daireyi gezen hak sahibi ve vatandaşlar, daireye hayran kalırken duygu dolu anlar yaşadılar. Hak sahiplerinden Selman-Ayşe Arslan çifti, "İki yıldır bu günü bekliyorduk. İnşallah evimize geçmemiz de nasip olur. Allah Mehmet Çerçi başkanımızdan razı olsun. Evler mükemmel. Herkese diğer etaplara yazılmalarını tavsiye ediyorum" dedi. Nebiye- Murat Serbest çifti, "Evleri gezdik, gördük, çok beğendik. Yerleşince daha da mutlu olacağız" diye konuştu. Nurtaç Kıran ise, "Mutluyum. Örnek daireyi çok beğendim. Hayalimdeki gibi" diyerek duygularını dile getirdi.
BİZE ULAŞIN