KSK’ye mutluluk reçetesi

Karşıyaka Başkanı Mutlu Altuğ, ligde kaybedilen Play-Off şansının ardından yaptığı açıklamada, önümüzdeki sezon kadroyu korudukları takdirde güle oynaya TFF 1. Lig’e yükseleceklerini söyledi

KSK’ye mutluluk reçetesi
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta Play-Off şansını bitime 1 hafta kaybeden Karşıyaka'da Başkanı Mutlu Altuğ, 21 Mayıs'taki genel kurul öncesi yönetimi 4-5 yeni isimle güçlendireceklerini ve futbolda hedefe gelecek sezon ulaşacaklarını söyledi. Futbol takımındaki oyuncularla hafta sonuna kadar görüşeceklerini belirten Altuğ, "Tüm oyuncularımızı takımda tutmak istiyoruz. Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptık gelecek sezon için de yapmaya hazırlanıyoruz" dedi.

KADROYA TAKVİYE
Mevcut kadroyu korudukları takdirde gelecek sezon güle oynaya bir üst lige çıkacaklarını iddia eden Altuğ, "Biz bütün çalışmamızı bu yönde yapıyoruz. Yönetimimizi 4-5 yeni isimle güçlendireceğiz. Bu haftadan itibaren oyucularımızla oturup konuşacağız. Onlarla anlaşıp rahat bir tatil dönemine çıkmalarını sağlamak istiyoruz. Maddi kaynak için görüştüğümüz yerler var. Onlardan da en kısa zamanda sonuç gelecek" diye konuştu. Öte yandan Başkan Altuğ, Soner Tolugüç, Atilla Güneş, tüm antrenörlerimiz ve futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Büyük bir inançla haftaya kadar Play- Off yarışı içinde oldular. Biz bu sezon gerekli dersleri aldık. Gelecek yıl sağlıklı koşullarda yarışa başlar, birlik ve beraberlik içinde olursak hedefimize ulaşırız. Gelecek sezon bu sezondan daha zor olmayacak. Ekibimizi korduğumuz zaman herşey güzel olacak" dedi.
BİZE ULAŞIN