Romantik otel fark yaratıyor

Sisus Hotel; adını doğa, tarih, eğlence ve deniz ürünleri ile duyuran Cysus-Çeşme’den alıyor. Profesyonel ekibi bulunan otel, farklı hizmet anlayışıyla misafirlerine ayrıcalıklar sunuyor

Romantik otel fark yaratıyor
Türkiye'deki ilk ve tek romantik otel olan ve prestijli tatil anlayışını uluslararası hizmet standartlarında uygulayan Sisus Hotel, Ceren Group bünyesinde profesyonelce ve yepyeni hizmet anlayışıyla yılın 365 günü misafirlerini ağırlıyor. Konfor ve rahatlığın tanımı olarak nitelendirilen değişik kategorilerdeki Feng-Shui ve Reiki'nin huzur ve pozitif enerjisiyle yüklü 82 oda, termal su, tüm dalyana hakim roof bar ve genel mekanlar, 'hayal gücünün bittiği yerde Sisus Hotel başlar' dedirtecek atmosfere sahip. Erken rezervasyon avantajlarıyla dikkat çeken otelde düğün, banket, branch, davet ve organizasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Farklı konsepti ile 25 yıllık işletme tecrübelerini birleştirdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Acar bu sezondan umutlu olduklarını söyledi. 1 Nisan itibariyle atanan Genel Müdür Ertan Kırelli, Bilkent İşletme mezunu. Uzun yıllar otelcilik sektöründe farklı bölge ve otellerde çalışan Kırelli'nin geçen yıl genel müdürlüğünü yaptığı otel dünya sıralamasında 41'inci sırada en iyi müşteri memnuniyeti ödülünü aldı. Sisus Hotel bir Ceren Group iştiraki... Ceren Plastik 1992'de kendi ürettiği ürünlerle Ceren Group'un ilk şirketi olarak faaliyete geçti. Daha sonra oluşturduğu pazarlama ağı ile Ege başta olmak üzere birçok bölgemizde aktif hizmet vermeye başladı. Bu alanda hızla büyüyen Ceren Group, 2003'te ikinci şirketi olan Gımıllıoğulları'nı kurdu. Kendi markası olan FORBEST mağazalarının ilkini Karşıyaka Çarşı'da açarak perakende sektörüne adım attı. Bugün Ege'de FORBEST mağaza sayısını 16'ya çıkaran Ceren Group bu alanda da yatırımlarına devam ediyor.

ÖDÜLLER KAZANDI
Sisus Hotel 2007'de The Trade Leaders Club tarafından dünyanın en iyi otelleri arasında 'Evrensel Kalite Ödülü' aldı. Dünyanın en büyük seyahat-yorum sitesi Trip Advisor da 2012'nin en iyi 25 otelinden biri olarak Çeşme Dalyanköy'deki Sisus Hotel'i seçti. Tesi, Türkiye'nin en iyi lüks otelleri arasında altıncı sırada yer aldı. 2013'te ise mükemmeliyet sertifikası ödülüne layık görüldü. Daha önce de en iyi balayı oteli, en iyi butik toplantı oteli dallarında birçok ödülün sahibi oldu.

YÖRESEL LEZZETLERE KAYITSIZ KALMAYIN
AKŞAM saat 6'dan itibaren gece 2'ye kadar roof barda günün keyfini muhteşem manzara eşliğinde adınıza özel şaraplarla birinci sınıf hizmet ve kalite anlayışı ile yaşamak mümkün. Güne zinde başlamanız için sunlight kahvaltı salonunda taze mevsim meyveleri ve taze sıkılmış meyve suyu eşliğinde servis edilen Amerikan ve Türk kahvaltısı seçenekleri dışında, arzu ederseniz yöresel lezzetlerden oluşan ürünlerin sunulduğu açık büfe de mevcut. Oda kapasitesi ile orantılı salonlarda her türlü dış etkenden soyutlanarak moral motivasyonunuzu en üst dereceye çıkarabileceğiniz toplantı sonrası sıra dışı bir atmosferde romantizmi vurgulayan gül yaprakları, mum ışığı ve arzuya göre tütsü kokuları arasında masaj, cilt bakımı, aromaterapi, thalatherm yosun-çamur banyosu, pressoterapi, sauna, jakuzi, şok duşları ve Türk hamamı, h2o Wellness Center'da ruh ve beden zindeliğiniz için sizleri bekliyor.

HER ŞEY ÇOK İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ
BEYAZ renkli mobilyalar, az sayıda seçilerek özenle yerleştirilmiş siyah ve kırmızı renkli koltuklar mekana canlılık verirken adeta içinize ferahlık doluyor. Son derece rahat ve şık dizayn edilmiş odalarda akla gelmeyecek detaylar düşünülmüş. Modern tarzdaki aksesuvarlar, ünlü sanatçı Cem Sağbil'in Ay Tanrıçası Semele'yi tasvir eden ağaçtan oyma büyük yontusu, yine Sağbil'in dengeyi temsil eden ve doğu felsefesinin Ying-Yang açılımı olan ay ve güneş tasviri kırmızı renkli yağlı boya tablosu lobiyi süslüyor.
BİZE ULAŞIN