Göz Göz’e tebrik yağdı

Göz Göz’e tebrik yağdı
İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş: İzmir'in ihtiyacı olan ve hak ettiği bir zafer yaşandı. Emeği geçen herkezi tebrik ederim.
MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü: Göztepe'nin, 2016-2017 sezonunda gösterdiği başarılı performans sonucu Spor Toto Süper Lig'e yükselmesini en içten dileklerimle tebrik ederim. İnşallah bu takım Süper Lig'de de büyük başarılara imza atacak.
Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, BASİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akgerman, EGOD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İduğ, EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros, Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yöndem de Göztepe'yi yayımladıkları mesaj ile Göztepe'yi kutladı. Öte yandan kentteki milletvekilleri ve belediye başkanları da sosyal medya hesaplarından Göztepe'ye tebrik mesajları yolladı. Göz Göz'e tebrik yağdı Yılmaz Vural Murat Akın Binali Yıldırım Rıza Kocaoğlu Ekrem Demirtaş Mehmet Sepil Ümit Ülkü
BİZE ULAŞIN