Araç alan tüm müşterileri adına orman kuracaklar

İZKAR A.Ş, Ege Orman Vakfı ile çok özel bir projeye imza attı. İZKAR’ın Ford bayisinden araç alan tüm müşterilerin adına Seferihisar’daki araziye fidan dikilip orman haline getiriliyor

Araç alan tüm müşterileri adına orman kuracaklar
İZKAR A.Ş ve Ege Orman Vakfı'nın, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı proje çevre haftası itibari ile resmi olarak hayata geçti. "Doğadan aldığımızı doğaya geri veriyoruz" sloganı ile yola çıkan İZKAR Ford, kendilerinden araç alan tüm müşterilenin adına Seferihisar'da belirlenen araziye Ege Orman Vakfı işbirliği ile orman kuruyor. Firmanın müşterilerine kendilerini özel hissetmesi adına geliştirdiği bu sosyal sorumluluk projesinin ilerleyen zamanlarda bölgede bir örnek oluşturması hedefleniyor. 500 adetle başlayan İZKAR Korusu'nun, kısa bir zaman içinde 5 bin fidanlı orman olması hedefleniyor.

SERTİFİKASININ VERECEKLER
Sosyal sorumluluk projesi hakında bilgiler veren İZKAR A.Ş, yetkilileri, "Araç alan müşterilerimiz, araçlarını teslim almaya geldiklerinde sürpriz ile karşılaşacak. Onlar gelmeden önce isimlerine dikilmiş olan fidanın numaralı olarak sertifikası müşterilerimize verilecek. Müşterilerimiz hem gelecek nesillere kalıcı bir hatıra bırakmış olacak hem de aldıkları araçla doğaya salınan zararlı gazları kendi ağaçları ile minimum seviyeye indirmiş olacak. Yani İZKAR A.Ş doğadan aldığını müşterileri ile birlikte doğaya geri verecek. Bölgede vakfa yapılacak bağışlarla bu farkındalığın yaratılarak yeşil alanların artması ayrıca hedef olarak belirlendi. İlk etapta 500 adetlik fidan dikilerek oluşturulan İZKAR A.Ş korusunun kısa bir süre içinde 5 bin adetlik fidanla orman olması hedefleniyor" açıklamasında bulundu.
BİZE ULAŞIN