Hedef günlük 20 bin litre akaryakıt

Çekenoğlu Petrol, holdingleşme yolunda önemli adımlar atarak 2018 yılının sonuna kadar istasyon sayısını 10’a çıkarmayı hedefliyor

Hedef günlük 20 bin litre akaryakıt
Geçtiğimiz Nisan ayında Göztepe Teknik Direktörü Yılmaz Vural ve Göztepe Spor Kulübü Başkan Vekili Talat Papatya'nın da katıldığı törenle Hatay Poligon'da 5. İstasyonu hizmete sokan Çekenoğlu Petrol, 2018 yılı sonuna kadar akaryakıt istasyonlarının sayısını 10'a çıkarmayı hedefliyor. Çekenoğlu Petrol olarak holdingleşme yolunda önemli adımlar attıklarını belirten Çekenoğlu Petrol Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Can Çeken, aradan geçen 2 ay gibi kısa bir sürede satış rakamlarını büyük ölçüde artırdıklarını, günlük bin, bin 500 litre olan akaryakıt satışını Haziran ayı itibariyle günlük 5 bin litreye çıkarmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 4'ü İzmir'de 1'i de Balıkesir Susurluk'ta olmak üzere 5 akaryakıt istasyonları bulunduğuna dikkat çeken İsmail Can Çeken, Poligon'da yeni hizmete açtıkları Lukoil istasyonunda günde 15 - 20 bin litre akaryakıt satış oranına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

ÖNCELİK MEMNUNİYET
Taraftar kart uygulamasıyla birlikte satış oranlarında ciddi bir ivme kazandıklarının altını çizen İsmail Can Çeken, "Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti. iki ay önce açılış kurdelemizi keserken Göztepe Spor Kulübümüzü Süper Lig'de görmek istediğimizi söylemiştik. İzmir'in köklü kulüplerinden Göztepemizin bir destekçisi olarak, kulübümüzü böyle güzel bir konumda görmek ve yaş gününü de bu coşku ile kutlamak bizleri çok gururlandırıyor. İstasyonumuzun açılışı ile birlikte eş zamanlı olarak başlattığımız taraftar kart uygulamasına Göztepeli taraftarlarımız büyük ilgi gösterdi. 2 ay gibi kısa bir süre içinde bin 500 taraftar kart dağıttık. Bunların içinde Göztepeliler büyük çoğunluğu oluşturuyor. Akaryakıt tedarikçimiz Lukoil'le, Göztepe Spor Kulübü arasında varılan anlaşma uyarınca taraftar kartla istasyonumuzdan alış veriş yapan Göztepeli müşterilerimiz akaryakıtı indirimli aldıkları için hem kendileri kazanıyor hem de kulüplerine kazandırmış oluyorlar Gelini akaryakıtınızı bizden alın. Hep birlikte hem Şanlı Göztepemizi büyütelim hem de yeni istasyonumuzu güzel yerlere birlikte taşıyalım." diye konuştu.

?TİCARİ KART GELİYOR
Taraftar kartın getirdiği avantajlara dikkat çeken Çekenoğlu Petrol Genel Müdürü Kerim Kezkiç, "Yüzde 1'le başlayan indirim oranı alınan akaryakıt miktarı fazlalaştıkça yüzde 7'ye kadar çıkıyor. Ay içinde alınan akaryakıt miktarı 250 litreyi geçtiğinde hem indirim oranı yüzde 8 seviyesine geliyor hem de ödediği akaryakıt ücretinin yüzde 2'si, kişinin tuttuğu takımın hesaplarına aktarılıyor. Böylece hem taraftar hem de gönül verdiği takım kazanmış oluyor." diye konuştu. Akaryakıt tedarikçimiz Lukoil'le yapacağımız anlaşma uyarınca taraftar karttan sonra şoför esnafına yönelik ticari kart uygulamasının startını vereceğiz. Kişi o kartla bu istasyona geldiğinde pompada yüzde 6 oranında indirimle akaryakıt alacak. Sonra bu indirim oranı belirli limitleri aştıkça yüzde 7, 8'e kadar çıkacak" deyi konuştu.
BİZE ULAŞIN