Çiğli’ye ‘Can’ verecek

Can Sağlık Grubu, İzmir’in Çiğli ilçesine 30 milyon dolarlık sağlık yatırımını gerçekleştirdi. Hastane 100 yatak kapasiteli

Çiğli’ye ‘Can’ verecek
Manisa'nın Salihli ilçesinde 15 yıldır sağlık hizmetini veren Can Sağlık Grubu, 30 milyon dolarlık bir yatırımla İzmir'in Çiğli ilçesinde 100 yatak kapasiteli modern bir hastane inşa etti. Grup olarak kendilerini 'hastahane' olarak değil 'sağlıkhane' olarak konumlandırdıklarını belirten İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner, İzmir Özel Can Hastanesi'nin temmuz ayı içerisinde faaliyetlerine başlayacağını söyledi. Keskiner, "Salihli Özel Can Hastanesi olarak başladığımız yolculukta, çok yakında İzmir'de açılacak olan ikinci hastanemizle, kurumsal yapımızı Can Sağlık Grubu'na dönüştürmekten büyük gurur duymaktayız" dedi.

YAŞAMI PAYLAŞIYORUZ
İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Ulu ise, "Can Sağlık Grubu olarak, hastalarımız başta olmak üzere, yaşamı paylaştığımız herkesle birlikte oluşturduğumuz sağlığa ve iyilik halinin sürekliliğine yaptığımız katkının paha biçilmez olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN