Olayı Hatice aydınlatacak

Olayı Hatice aydınlatacak

Manisa’da patronu Özcan Çetinkaya’nın otomobilinden atladığı iddia edilen Hatice Sevci’nin yaşam savaşı sürüyor. Çelişkili ifade veren Çetinkaya tutuklandı. Olayın gizemini ise Sevci’nin ifadesi çözecek

Gizemli olay, 7 Temmuz cuma günü saat 02.00 sıralarında, Aşağı Güllüce Mahallesi'nde meydana geldi. Selendi'deki bir özel rehabilitasyon merkezinin sahibi 40 yaşındaki Özcan Çetinkaya ve merkezin müdürü Hatice Sevci, yanlarına hizmetli F.B'yi de alarak Uşak'a gitti. Uşak'tan Manisa'ya dönüşte Özcan Çetinkaya, hizmetli F.B'yi evine bıraktı, Sevci'yi evine bırakmak üzere yola çıktı. Araç şehir merkezindeki Aşağı Güllüce Mahallesi'ne doğru giderken Sevci iddiaya göre otomobilden atlayıp yaralandı. Olay sonrası iddiaya göre Çetinkaya, ağır yaralı Sevci'yi otomobile alıp Selendi Devlet Hastanesi kapısına bıraktı. Durumu ağır olan Sevci, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde sevk edildi. Bilinci kapalı olması nedeniyle Sevci'nin henüz ifadesi alınmazken jandarma tarafından gözaltına alınan Özcan Çetinkaya, ifadesinde, "Hatice'yi evine bırakmak isterken otomobilin kapısını bir anda açıp dışarı atladı" dedi. Yapılan incelemede Hatice Sevci'nin araçtan atladığı yerin, evinden farklı bir güzergahta olduğu belirlendi. Jandarmada ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Özcan Çetinkaya tutuklandı. Hatice Sevci'nin Niğde İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Göksel Orak ile nişanlı olduğu öğrenildi. Orak ile evlilik hazırlığı yapan Sevci'nin yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Göksel Orak olayla ilgili konuşmak istemedi. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nde öğrenci iken tanışan Orak ile Sevci'nin yaklaşık 5 yıldır sevgili oldukları öğrenildi. Sağlık durumu düzelmesi durumunda jandarma tarafından ifadesi alınacak olan Hatice Sevci'nin Çetinkaya ile araçtayken aralarında hangi konuşmaların geçtiği ve anlatacakları olayın gizemini çözecek.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM
Öte yandan Özcan Çetinkaya'nın sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasında paylaştığı aşk sözleri dikkat çekti. Özcan'ın bir hafta önce, "Severek yaşamak hayattaki en büyük meydan okumadır. Sevmek sevilmekten daha zordur" şeklinde bir söz paylaştığı görüldü. Çetinkaya'nın ayrıca 10 gün önce, "Susuz toprağa yağmur, inançsız kalbe iman, düşüncesiz beyine ilim, aşka güven, inanç ve sadakat lazım" diye yazdı. Yazılanlar Çetinkaya'nın sahibi olduğu merkezin müdürü Hatice Sevci'ye 'duygusal anlamda bir şeyler mi hissediyor?' sorusunu akıllara getirdi.
BİZE ULAŞIN