Kayıp Selin’den haber var

Kayıp Selin’den haber var

Kınık ilçesinde 17 Temmuz’dan bu yana kendisinden haber alınamayan 20 yaşındaki Selin Savaş’ın evlenmek için sevdiği gence kaçtığı ortaya çıktı

  • Egeli Sabah
  • Perşembe 21.07.2017
İzmir'in Kınık ilçesindeki evinden Bergama'daki hastaneye gitmek için geçen 17 Temmuz'da çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 20 yaşındaki Selin Savaş'ın evlenmek için sevdiği gence kaçtığı ortaya çıktı.

TELEFONLA ARADI
Kınık'ın Poyracık Mahallesi'nde annesi Ayşe Savaş ve ağabeyi Aslan Savaş ile tek göz odada yaşayan Selin Savaş, geçen 17 Temmuz sabahı, komşuları 59 yaşındaki Fatma Yorulmaz ile hormon bozukluğu nedeniyle tahlil örneği verdiği Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi'ne gitti. Evden çıkarken 'Hastanedeki işimi bitirip, saat 09.30 gibi gelirim, kahvaltıyı birlikte yaparız" diyen kızının beklemesine rağmen uzun süre dönmemesi üzerine Ayşe Savaş, emniyete gidip, kayıp başvurusunda bulundu. Ailenin başvurusu üzerine jandarma ekipleri harekete geçip, genç kızın gidebileceği güzergahtaki kamera kayıtlarının yanı sıra Facebook hesabındaki arkadaşlarını ve paylaşımlarını incelemeye aldı.
Jandarma ekiplerinin her yerde aradığı Selin Savaş, önceki akşam, tarım işçisi olan annesi Ayşe Savaş'ı telefonla aradı. Genç kızın, "Anne, ben iyiyim. Yakında geleceğiz' deyip, sevdiği genç ile evlenebilmek için kaçtığını söyleyip, telefonu kapattığı öğrenildi. Jandarma genç kızın nerede olduğunu araştırmaya devam ediyor.
BİZE ULAŞIN