Jandarma arıyor o tatil yapıyor

İzmir’de geçtiğimiz haziran ayında gerçekte olmayan oğlu Mehmet için kayıp ihbarı yapan baba Tarkan Tekeoğlu, her yerde aranıyor. 1.5 aydır kayıp olan Tekoğlu, sosyal medyadan tatil fotoğrafı paylaştı

Jandarma arıyor o tatil yapıyor
İzmir'in Dikili ilçesinde geçtiğimiz 11 Haziran'da erken emekli olduktan sonra müteahhitlik yapan emekli komiser 45 yaşındaki Tarkan Tekeoğlu, uyuyan oğlu Mehmet'i araçta bırakarak serinlemek için denize girdiğini, aracına döndüğünde ise çocuğunu bulamadığını söyleyerek jandarmaya başvurdu. Küçük Mehmet'i bulmak için tüm imkanlar seferber edilerek havadan sudan ve köpeklerin de yardımıyla karadan 5 gün boyunca arama yapıldı. Baba Tekeoğlu'nun, Dikili'ye geliş güzergahında bulunan tüm MOBESE kameralarını inceleyen jandarma ekipleri, aracın ne ön ne de arka koltuğunda kayıp ihbarı yapılan çocuğun görüntülerine rastlamadı. Tarkan Tekeoğlu kaybettiğini iddia ettiği oğlu ile ilgili jandarmanın arama çalışmalarının dördüncü gününde kayıplara karıştı. O günden sonra Tekeoğlu'na ulaşamayan ekipler arama çalışmalarını durdurdu. Bunun üzerine jandarma ekipleri, Tarkan Tekeoğlu'nun yakınlarına yöneldi.

OĞLU DA BEĞENDİ
Tarkan Tekeoğlu'nun İstanbul'da yaşayan kayınvalidesi Gülser Keser, eşi Zelih Tekeoğlu ve oğlu 17 yaşındaki Batuhan Serkan Tekeoğlu, kayıp olduğu öne sürülen Mehmet isminde bir çocuğun gerçekte olmadığını itiraf etti. Kayıp olarak gösterilen fotoğraftaki çocuğun ise Tekeoğlu'nun 17 yaşındaki oğlu Batuhan'ın küçüklüğü olduğu ortaya çıktı. 'Suç uydurma', 'resmi belgede sahtecilik' ve 'resmi belgenin düzenlenmesinde yalan beyanda bulunma' suçlarından aranan Tekeoğlu'nun izine 49 gündür rastlanamadı. Tarkan Tekeoğlu uzun süre sonra sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasından şort ve tişört giymiş halde bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta yer bildirimi yapmaması dikkat çeken, Tekeoğlu takipçilerinin fotoğrafın altına yaptığı yorumları da cevapsız bıraktı. Tekeoğlu'nun fotoğrafını beğenenler arasında 17 yaşındaki Batuhan Serken Tekeoğlu'nun olduğu da görüldü. Tekeoğlu'nun arkadaşlarından Zübeyir Gülbaz, "İyi tatiller" şeklinde yorum yaparken, Cevdet Dağaşan ise "Hemşerim iyi gezmeler" dedi. Ümit Eğribaş, "Selam" derken, Abdullah Sarıkamış, "Maşallahın var Tarkan'ım" diye yorum yaptı.

BİZE ULAŞIN