Karadeniz seferi

Trabzonspor’dan golcüler Hugo Rodallega ve N’Doye’yi transfer edemeyen Göz- Göz, Mustafa Akbaş ve Yusuf Erdoğan için Karadeniz ekibiyle masaya oturdu

Karadeniz seferi
Göztepe'nin Trabzonspor aşkı bitmiyor. Bordo-mavili ekipten daha önce hücum oyuncuları Rodallega ve N'Doye'yi isteyen Göztepe, savunma ve hücum hattına yapacağı takviyeler için yeniden Trabzon'a yöneldi. Yurtdışında gündemine aldığı stoper adaylarında problem yaşayan Göztepe, gözünü yerli savunmacılara çevirdi. Transfer sezonunun biteceği 8 Eylül'e kadar takviyeyi bitirmek isteyen sarı-kırmızılı yönetim, Trabzon'un kapısını bu kez stoper Mustafa Akbaş ve sağ kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan için çaldı.

KİRALIK GELECEKLER
Teknik direkötr Tamer Tuna'nın yönetimden ısrarla bir stoper istemesi üzerine yönetim, Mustafa Akbaş'a yöneldi. Trabzon doğumlu olan ve 2013 yılından bu yana bonservisi Trabzonspor'uda bulunan 27 yaşındaki savunmacıyı kiralamak için Göz-Göz yönetimi, bordo-mavili yönetimle görüştü. Transferde bir hayli yol alan Göz-Göz yönetimi 1-2 gün içinde transferi sonlandırabilir. Ayrıca sağ kanada da ihtiyacı olan İzmir ekibi, daha önce de talip olduğu Yusuf Erdoğan'ı da Karadeniz ekibinden istedi. Yusuf'un transferinin maddi konular nedeniyle çıkmaza girdiği ancak temasların sürdüğü öğrenildi.
BİZE ULAŞIN