Traktör tamirhanesi sağlık merkezi oldu!

Manisa’da traktör tamirhanesi, hastane gibi hizmet veriyor. Şifa arayan hastalar, kendini fizyoterapist olarak tanıtan İbrahim U’nun dükkanının önünde uzun kuyruklar oluşturuyor

Traktör tamirhanesi sağlık merkezi oldu!
Manisa'nın alaşehir ilçesinde sanayi sitesinin içinde traktör tamiri yapan bir dükkan, adeta kaçak hastaneye dönüştürüldü. Sosyal medya paylaşım sitesi Facebook'ta, 'Traktörcü İbrahim' fizyoterapist olarak reklamı yapılan mekana ağrı, bel fıtığı çıkık, kırık gibi şikayetleri olan birçok hasta başta İzmir ve Manisa olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasından şifa aramaya geliyor. Sanayi Sitesi 3 numaralı sokakta bulunan İbrahim U'ya ait traktör tamirhanesinin önünde uzun kuyruklar oluşuyor. Poliklinik sırasını çaycıdan aldıktan sonra kendisini fizyoterapist olarak tanıtan İbrahim U, hastaları muayene ediyor. Tamirhanenin içerisindeki muayene odasında hastalara teşhis koyup sonra da kendi yöntemleriyle tedavi eden İbrahim U, şifa aramaya gelenlere çeşitli operasyonlarda bulunuyor.

İŞLEM BAŞLATILDI
Manisa Sağlık Müdürü Dr. Hakan Bayrakçı bir ekip göndererek, sözde fizyoterapist hakkında hastalara tutanak tutturup imza attırdı. Savcılığın soruşturma başlattığını belirten Bayrakçı, "Şahıs hakkında çeşitli şikayetler geldi. Sağlık müdürlüğü ekiplerimiz tamirhaneye gitti. Bizim gördüğümüz kupa çeken bir kişi. Zaten orada olan hastalara da tutanak tutturup imza attırdık. Şimdi de savcılığa suç duyurusunda bulunuldu" dedi. Özellikle Facebook üzerinden hem tamirhane hem de Traktörcü Hacı İbrahim/fizyoterapist isimli hesaplarda yapılan yüzlerce yorum dikkat çekiyor.
BİZE ULAŞIN