Dirinler’den arızasını bildiren press makinesi

Dirinler, arızasını önceden bildirme yeteneğine sahip, akıllı pres makinesi olan “Dirinsmart”ı fuarda tanıtmaya hazırlanıyor

Dirinler’den arızasını bildiren press makinesi
Türk makine sanayinin önde gelen markası Dirinler Şirketler Grubu, 65. yılını kutluyor. Firma, yeni yaşında ilk olma özelliğini taşıyan akıllı press makinesini dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor. Makine üretimi konusunda Avrupa'nın önde gelen 5 ülkesinden biri olan Türkiye'nin sektördeki en önemli firmalarının arasına ismi baş sıralarda yazılan Dirinler, arızasını önceden bildirme yeteneğine sahip, Endüstri 4.0 uyumlu "akıllı" pres makinesi olan "Dirinsmart"ı ilk kez kamuoyuna tanıtacak.

TÜRK FİRMALARINA
Dirinsmart ile ilgili bilgi veren Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Halil Akgül, "Dirinler olarak biz AR-GE yatırımımı tamamladık. Dirinsmart ile sektörde önemli bir adım atıyoruz. Önemli bir ihtiyacı karşılayacağız. Dirimsmart ile hem vakit hem de maliyet anlamında ciddi tasarruf elde edilecek" dedi. Drinns markasıyla üretim yapan Dirinler Sanayi Makinaları ve Endüstri Yönetim Kurulu Üyesi Nihan Dirin, "Bugün dünya firmaları CNC tezgahları konusunda yatırım yapacaksa, Türk firmaların ürettiklerine bakmadan tercih yapmıyor. Bunda katkımız olduğu için mutluyuz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN