Kahraman polisin resmini duvara çizdi

Bayraklı’da Parkinson hastası Hamdi Erdoğan, bir minibüs durağının duvarına, tek başına teröristlerle girdiği çatışmada ��ehit düşen polis memuru Fethi Sekin’in portresi çizdi

Kahraman polisin resmini duvara çizdi
İzmir Adliyesi önünde 5 Ocak 2017'de teröristler tarafından, bombalı otomobil ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıya canı pahasına müdahale edip, büyük bir faciayı önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin'e duyulan hayranlık giderek artıyor. Kahraman polis memuru Sekin'e hayranlık duyanlardan biri de İzmir'in Bornova İlçesi'nde yaşayan emekli işçi Hamdi Erdoğan. Parkinson hastalığı nedeniyle kaslarını kontrol edemeyen ve bu durumu resim yaparak önlemeye çalışan Erdoğan, Bayraklı İlçesi'ne bağlı Osmangazi Mahallesi'nde bulunan bir minibüs durağının duvarına şehit Sekin'in portresi ile Türk bayrağını resmetti.

KENDİSİ NDEN ÇOK ETKİLENDİM
Şehit Fethi Sekin'in büyük bir kahramanlık örneği gösterdiğini belirten Erdoğan, "Rahmetli Fethi Sekin'le bir kez karşılaştım. İzmir Adliyesi'nde, davamız vardı. Aracımızla gitmiştim. 'Arabayı buraya park edemezsiniz' dedi. Böyle küçük bir iletişimimiz olmuştu. Fethi Sekin'in şehit olması beni çok üzdü, derinden etkilendim. Teröristlere karşı tek başına savaşarak şehit düştü. Gösterdiği kahramanlık, çok büyük bir olay. O bizim gurur kaynağımız. Resmini yapmak istedim. Buradaki arkadaşlar izin verdi. Ben de duvara şehidimizin resmini yaptım" dedi.
BİZE ULAŞIN