Büyük buluşma

Süper Lig’de cezası nedeniyle evinde F.Bahçe ve Trabzon maçlarını boş tribünler önünde oynamak zorunda kalan Göztepe, bugün G.Birliği maçıyla taraftarına kavuşuyor

Büyük buluşma
Süper Lig'in çiçeği burnunda ekibi Göztepe'de büyük gün geldi çattı. 14 yıl sonra Türkiye devleri arasına girerek Süper Lig'de mücadele eden Göz-Göz'ün taraftar hasreti bugün sona eriyor. Sarı-kırmızılı ekip, 12. adam olarak başarısında büyük pay sahibi olan taraftarıyla bugün G.Birliği İzmir'de oynanacak maçla buluşuyor.

ŞOV YAPACAKLAR
Geçen sezon Antalya'da Eskişehir ile oynanan TFF 1. Lig Final maçında yaşanan olaylar nedeniyle, bu sezon Fenerbahçe ve Trabzon maçlarını boş tribünler önünde oynamak zorunda kalan Göz-Göz, G.Birliği karşısına 10 bin taraftarının müthiş desteği ile çıkacak. Ligde son olarak geçen sezon 25 Mayıs 2017'de oynanan Boluspor maçında İzmir'de tribüne geçen sarı-kırmızılı taraftarlar, 115 gün sonra yepyeni Göz-Göz'le buluşmak için geri sayıma geçti. Hafta içinde sosyal medyadaki taraftar sayfaları üzerinden organize olarak hazırlıklara başlayan sarıkırmızılılar, tribünde görsel şov sunacak. Göztepeliler, tek tip olarak kırmızı ağırlıklı Göztepe formaları ve tişörtleri giyecek. Ayrıca taraftarlar, sopalı bayrak, atkı, flama ve çeşitli pankartlarla Bornova Doğanlar Stadı'nı saat: 20.00'de karnaval yerine çevirecek.
BİZE ULAŞIN