En yakın partiye 2.5 kat fark attık

AK Parti Çivril 6. Olağan Kongresi’ne katılan AK Partili Dağ, “Bize en yakın partiye 2.5 kat fark atmış durumdayız” dedi

En yakın partiye 2.5 kat fark attık
AK Parti Denizli Çivril ilçesi 6. Olağan kongresi yapıldı. Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu'nda yapılan kongreye AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Denizli Milletvekilleri, Şahin Tin, Cahit Özkan, Sema Ramazanoğlu, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. Teşkilatlara yaptıkları sosyal yardımları paylaşmamaları konusunda uyaran Dağ, "Tabii 2001 ruhuyla yürürken, 2023 hedeflerine giderken 2019 seçimlerinde başarılı olmak zorundayız. Biz yüzde 50'yi görmüş bir partiyiz. Bakın bugün yapılan kamuoyu yoklamalarında, şuanda en yakın siyasi partiye, 2.5 kat fark atmış bir siyasi partiyiz" dedi.

Öz eleştiri yapıyoruz
"Daha iyi olmalıyız" diyen Dağ, "Belki de eleştirinin en fazlasını kendimize yapıyoruz. Ama buna rağmen tabanımızda kaygı var diyoruz. Şu var, bu var diyoruz ama sonuçta bakıyoruz ki, en yakın siyasi parti 2.5 kat gerimizde, işte bizi diri yapan, canlı yapan ve bizi 2023, 2053 hedeflerine götürecek olan düstur budur" diye konuştu. Yapılan kongrenin ardından mevcut ilçe başkanı Mehmet Celep aday gösterilmezken, kongrede tek aday olan Mehmet Kale ilçe başkanı seçildi.
BİZE ULAŞIN