Dersteki öğrencilere oyuncak dağıttılar

Buca Akıncılar mahallesindeki Cengiz Sani İlkokulu’nda okula başlayan minikler ders sırasında sevindirici bir sürprizle karşılaştı. Sınıfa giren AK Parti heyeti, çocuklara tek tek oyuncak dağıttı

Dersteki öğrencilere oyuncak dağıttılar
İzmir'in Buca ilçesi Akıncılar mahallesinde eğitim veren Cengiz Sani İlkokulu'nun minik öğrencileri kendilerine yapılan sürprizle mutluluktan havaya uçtu. Okula yeni başlayan miniklerin bulunduğu sınıfa ders sırasında giren AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ve AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan'ın önderliğindeki AK Parti heyeti, çocuklara oyncak dağıttı. AK Parti Buca İlçe Başkanlığı Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çocuklara oyuncakları veren AK Partili Kaya ve İlçe Başkanı Arslan, çocuklarla sohbet etti. Açıklamada bulunan Başkan Arslan, Buca'da eğitim için çok önemli yatarımların başlayacağının müjdesini verdi.

OKUL YAPTIRACAK
Eğitim yatırımları için en büyük katkıyı kendi imkanlarıyla okul yaptıracak olan Başbakan Binali Yıldırım'ın verdiğini söyleyen Arslan, "Hükümetimiz Buca'ya 2018 ve 2019 yılında 20'şer yeni okul yapacak. İlçemize önemli bir katkı sağlayacak toplam 40 yeni okulun 6 tanesinin temellerini önümüzdeki günlerde atacağız. Bize her zaman büyük destek veren Sayın Başbakanımız bununla da yetinmedi kendisi de bir hayırsever olarak Bucamıza bir okul yaptırmak istediğini söyledi. Başbakanımızın yaptıracağı okulun yeri hazır. Bütün gücümüzle eğitimli ve ahlaklı bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz Başbakanımızın bu örnek davranışıyla hayırsever hemşerilerimizin de okul yaptırmak için birbiriyle yarışacağına inanıyorum" dedi. AK Parti heyeti daha sonra çevre esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
BİZE ULAŞIN