Yüzüncü açık kalp ameliyatı pasta keserek kutlandı

Manisa’nın Salihli ilçesindeki bir özel hastane, Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi ile Koroner Anjio Merkezini hizmete açılmasının ardından geçen süre içerisinde 100’üncü açık kalp ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini pasta keserek kutladı.

Yüzüncü açık kalp ameliyatı pasta keserek kutlandı

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanları Op. Dr. Şekip Çelik ve Op. Dr. Ahmet Özdemir'in başarılı operasyonları sonrası açık kalp ameliyatı ile sağlığına kavuşanlarında katıldığı törende konuşan Başhekim Op. Dr. Seçkin Meriçeli, "Hastane olarak Salihli'de bir ilki gerçekleştirmenin, hem endişesini, hem de tedirginliğini yaşadık.

Ancak alanında uzman ekibimize hep güvendik. Güvendiğimiz bu ekipte Salihli'de kısa sürede 100 açık kalp ameliyatı gerçekleştirerek, bizim yüzümüzü kara çıkarmadı. Bir gün, yakınlarımız veya bizde burada açık kalp ameliyatı olabiliriz" dedi.

Başhekim Meriçeli, ayrıca Kardiyoloji Uzmanları Uzm. Dr.Hüseyin Tunar ve Uz.Dr. Dr.İbrahim Susam tarafından da kısa sürede yaklaşık bin 500 anjio yapıldığını belirtti.
Törende pasta kesim törenine katılan hastalara plaket verilirken, tören üzerinde "Sağlıklı nice yıllara" yazılı pasta kesimi ile son buldu.

BİZE ULAŞIN