Çakma hanımağalığı bırak sorunlara bak

Konak’taki semt pazarlarında yaşanan sorunları dile getirmek için tezgahın başına geçen AK Partili Temel Yıldırım, Başkan Pekdaş’a, “Siyaset yapmaktan, sorun çözmeye vakit bulamadı” dedi

Çakma hanımağalığı bırak sorunlara bak
AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, mahallelerdeki semt pazarları sorununa dikkat çekmek için Toros Pazaryeri'nde tezgahın başına geçti. Pazarcı önlüğü giyerek vatandaşa domates dağıtan Yıldırım, semt pazarlarının içler acısı haline dikkat çekti. Pazar yerlerinde ilkel koşulların devam ettiğini vurgulayan Yıldırım, bundan Konak Belediyesi'ni sorumlu tuttu. Konak Belediye Başkanı Sema Pektaş'ın siyaset yapmaktan sorun çözmeye vakit bulamadığını belirten Yıldırım, ağır eleştirilerde bulundu. Pektaş'ın "aday olacağım, seçileceğim" açıklamasına değinen Yıldırım, "3.5 yıldır kotukta oturuyor, tek bir eseri yok. Konak tarihinin gelmiş geçmiş en başarısız, vizyonsuz belediye başkanı. Kendine güveniyorsan, yüreğin yetiyorsa çık bağımsız aday ol" dedi.

RACON KESİYOR
"Konak her geçen gün yaşanmaz hale gelirken bizim 'Çakma Hanımağa' racon kesmekle meşgul" diyen Yıldırım, "İnşallah tekrar aday olursun. 2019'a az kaldı, keyfini sür. Çünkü o koltuğu bir daha rüyanda bile göremeyeceksin" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN