Hedef ligde kalıcı olmak

İlk 7 haftada beklentilerin karşılandığını belirten Başkan Sepil, “Puanlar bizi gaza getirmiyor. 40 puanı alalım, önümüzde yeni bir hedef varsa bakarız” dedi

Hedef ligde kalıcı olmak
Süper Lig'e hızlı bir giriş yapıp 7 haftada 13 puan toplayan Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil önemli açıklamalarda bulundu. Telekonferans yoluyla basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Sepil, Avrupa Kupaları beklentileri ile ilgili 'Gaza gelmeyiz' dedi. Ligde topladıkları 13 puanın beklentileri fazlasıyla karşıladığını belirten Sepil, "Takımın 7 haftada oynadığı futbol, sahada gösterdiği performans ve topladığı 13 puan bizi çok mutlu etti. Öncelikli hedefimiz ligde kalıcı olmak. Aldığımız puanlar bizi gaza getirmiyor. 18 futbolcunun geldiği takımda inişler çıkışlar olacağı kesin. Önce 40 puanı bulalım, başka hedefler varsa bakarız" dedi.

ENGEL KALMADI
Başkan Sepil, geçen sezondan kalan Halil, Tayfur ve Adis'in performanslarının sevindirici olduğunu belirtirken, sakatlıkları nedeniyle varlık gösteremeyen Yoan Gouffran ve Ömer Şişmanoğlu'nun da kendilerini sezon içinde göstereceklerini ifade etti.
BİZE ULAŞIN