Karşıyaka dibe vurdu

Transfer yasağı, puan silme cezaları, maddi kriz ve üst üste alınan kötü sonuçlar huzuru kaçırdı. Taraftar, futbolculara tepki gösterdi

Karşıyaka dibe vurdu
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Hacattepe'den sonra sahasında Pendik ile de 1-1 berabere kalan Karşıyaka'da yüzler gülmüyor. Transfer yasağına engel olamayan, puan silme cezalarına çözüm bulamayan, futbol ve basketbol şube başkanlarının görevi bıraktığı Karşıyaka'da üst üste alınan kötü sonuçlar camiayı tedirgin etmeye devam etti. Sosyal medyada yönetim hedef tahtası haline gelirken futbolculara da Pendik maçı sonrası bir grup taraftar tepki gösterdi. Pendik karşısında Ali Say'ın 11. dakikada attığı golle öne geçen Karşıyaka'nın 3 puan hevesi 86. dakikada eski bir KSK'li Zeki Korkmaz'ın golüyle yarıda kılırken bazı taraftarlar maç sonu futbolculara sözlü olarak sataştı. Futbolcular ve Atilla Güneş, tribünlere giderek taraftarlara tepki gösterdi. "Biz ne şartlarda maç hazırlanıyoruz, haberiniz var mı? Kimsenin bizlere küfür etmeye hakkı yok" diyen futbolcular güçlükle sakinleştirildi.

Takıma Sahip çıkın
Teknik direktör Atilla Güneş ise taraftara seslenerek, "Kulüp zarar görmesin diye ses çıkarmıyoruz. Bu çocuklar sonuna kadar desteği hak ediyor. Bu çocuklara sahip çıkın" diye haykırdı. Geçen sezon Atilla Güneş önderliğinde son 5 maçın 5'ini de kazanan Karşıyaka bu sezon bu özelliğinden uzaklaştı.
BİZE ULAŞIN