Öğretmenim dedi çocukları taciz etti

İzmir’de bir şahsın, kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulunduğu iddia edildi. Polis, güvenlik kameralarından kimliğini tespit ettiği zanlıyı, yakalama çalışmalara başladı

Öğretmenim dedi çocukları taciz etti
İzmir'de Bayraklı ve Konak ilçelerinde özellikle ilkokul çevrelerinde kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan bir şahıs küçük çocuklara musallat olmaya başladı. İddialara göre, tacizlerin yaşanması ve artan şikayetler üzerine harekete geçen İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Şubesi ekipleri, hemen harekete geçti. Çalışma başlatan ekipleri söz konusu bölgelerdeki tüm güvenlik kameralarını titizlikle inceledi. Polis ekipleri zanlının eşkalinden yola çıkarak kimliğini tespit etti. Adının Erman A. olduğu belirlenen zanlının yakalanması için tüm emniyet birimlerine şahsın fotoğrafları dağıtıldı.

YAKLAŞIP KONUŞUYOR
Hırsızlık ve uyuşturucu başta olmak üzere emniyette çok sayıda kaydı olan Erman A'nın, küçük öğrencileri hedef aldığı anlar, bir apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Erman A'nın, kız çocuğuyla konuşmaya çalıştığı görülüyor. Küçük kız kendisinden kaçınca önce merdivenlerden çıkan zanlının ardından geri dönerek kız çocuğunun peşinden gittiği görülüyor.
BİZE ULAŞIN