Eski belediye binasının peyzaj çalışmaları tamamlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin restorasyon çalışmalarıyla hayata döndürdüğü Eski Belediye Hizmet Binası’nın peyzaj çalışmaları da tamamlandı.

Eski belediye binasının peyzaj çalışmaları tamamlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekiplerince kısa sürede gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde mevcut bölge güzel bir görünüme kavuştu.

Turgutlu Eski Belediye Hizmet Binasını ilçeye kazandırmak için kolları sıvayan ve restorasyon çalışmaları ile binayı köhne görüntüsünden kurtaran Manisa Büyükşehir Belediyesi, restorasyonun ardından mevcut alanda peyzaj uygulaması gerçekleştirdi. Dekoratif aydınlatma direklerinin konumlandırıldığı alanda mevcut ağaçların etrafı Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekiplerince yeşillendirildi. Daire Başkanı Bahadır Belek, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasına müteakip peyzaj düzenlemelerini yapıldığını dile getirdi. Belek, "Turgutlu'da kültür ve tarihinde önemli bir yeri olan Eski Belediye Hizmet Binası'nda vatandaşlarımızın gözüne hoş gelecek, alana yakışacak şekilde düzenlemeler yaptık. İlçe halkımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN