İkon Tower’da talep patlaması

İzmir Bornova’da Özemeksan İnşaat’ın hayata geçirdiği 36 katlı İkon Tower projesi, her geçen gün daha fazla yatırımcının ilgisini çekiyor

İkon Tower’da talep patlaması
İzmir'de 30 yılı aşkın süredir 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Özemeksan İnşaat'ın dikkat çeken yatırımlarından biri olan İkon Tower, Bornova'da yükselmeye devam ediyor. Projenin hayata geçirilmesi hızlı adımlarla ilerlerken, geçtiğimiz ay yapılan lansmanından sonra firma yetkilileri gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını söyledi. 36 katlı kulesinin yanı sıra 9 katlı yatay bir yaşam alanına da sahip olan iki bloklu proje için Özemeksan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Binali Özbaykız, "Projenin lansmanından önce de halkımızın gösterdiği ilgiden memnunduk, yapılan lansman sonrasında ise ilgi iyice arttı. İzmirliler, hayat standartlarını karşılayacak, şehrin içinde ve kendilerini özel hissettirecek projelere her zaman ilgi göstermiştir. Bu nedenle gelen talep bizi şaşırtmadı" dedi.

6 AY SONRA TESLİM
"Projeyi İzmir'de lüks ve konforlu yaşamın ikonu olması için hayata geçiriyoruz" diyen Özbaykız, "İlgi çok büyük, insanlar bir an önce hayatlarında fark yaratacak bu projede yaşamın başlamasını bekliyor. Biz de elimizi hızlandırarak teslim tarihini 6 ay sonrasına kadar indirdik" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN