Anıtkabir mesaisi

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı bugün tam kadro Anıtkabir’de olacak. İlçe Başkanı Arslan, “Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnetle anacağız” dedi

Anıtkabir mesaisi
AK Parti Buca İlçe Başkanlığı Atatürk'ü anmak için 10 Kasım'da tam kadro Anıtkabir'de olacak. İlçe Başkanı Mustafa Arslan "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün koyduğu hedeflere varmak için en çok çalışan AK Partidir" dedi. AK Parti Buca İlçe yönetim kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları'ndan oluşacak olan heyetle bugün Anıtkabir'de düzenlenecek olan Atatürk'ü anma etkinliklerine katılmak için yola çıktı. Yaklaşık 40 kişilik kadroyla Ata'nın huzuruna gideceklerini belirten Arslan, "Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e bir kez daha minnet ve şükranlarımızı sunmak için Anıtkabir'de olacağız" dedi.

HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ
Asıl görevlerinin ise ülkeyi Atatürk'ün koyduğu muasır medeniyetler hedefine taşımak olduğunu ifade eden Arslan, "AK Parti olarak göreve geldiğimizden bu güne güçlü ekonomi, güçlü ordu, güçlü siyasi iktidar ve istikrarla ülkemiz dünyanın en büyük ülkelerinden biri oldu. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hepimiz Atatürk'ün Türkiyeyi taşımak istediği hedeflere ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz. Milletimiz bir oldukça ve hep beraber çok çalıştıkça kimse ülkemize zarar veremeyecek ve şanlı bayrağımız ilelebet dalgalanacaktır. Bu vesileyle kutsal bayrağımız altında kendi kimliğimizle, kendi inancımızla özgürce yaşamamızı sağlayan Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnetle anıyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN