Hizmet için varız

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, bir günde 6 ilçeyi turladı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaya, Bayındır ve Beydağ’ın makus talihi AK Belediyecilikle değişeceğini söyledi

Hizmet için varız
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, önceki gün Menderes'te başladığı programlarına Konak, Torbalı, Bayındır, Ödemiş ve Beydağ ilçelerinde devam ederek bir günde 6 ilçeyi turladı. Sabahın ilk saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar çalışmalarına devam eden Kaya, günü 376 kilometre yaparak tamamladı. 10 Kasım sabahı Menderes'te "Atatürk'ün Ebediyete İrtihalinin 79. Yıl Dönümü Çelenk Sunma Töreni" ile başladığı programlarına Konak ilçesindeki resmi anma törenine katılarak devam eden Kaya, buradan Torbalı'ya geçti. Torbalı'da yarın gerçekleşecek olan "Göztepe Spor Kulübü Altyapı Tesisleri Lansman Töreni" öncesinde yapılan son hazırlıkları gözden geçiren Kaya'nın sonraki durağı ise Bayındır ilçesi oldu.

BAYINDIR MAZİYİ ARIYOR
Bayındır'da İlçe Başkanı Uğur Demirezen ve partililer tarafından karşılanan Kaya, ilçe binasında toplanan vatandaşlarla bir araya geldi. Burada kalabalık bir gruba hitap eden Kaya, 2009-2014 yılları arasında Bayındır'ın büyük hizmetlerle tanıştığını hatırlattı. O dönemde, AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birinin Bayındır'da yaşandığını ifade eden Kaya, "Bayındır bizi biliyor. İnsanlarımız ahde vefalıdır. AK Parti döneminde Bayındır'a büyük eserler kazandırıldı. Duble yol, Adliye binası, yeni hükümet konağı, TOKİ konutları, tarihi eser restorasyonları, belediye hizmet binası, çiçekçilikte yapılan atılımlar, TCDD tren hattındaki iyileştirmeler ve daha burada sayamadığımız birçok hizmet bizim dönemimizde yapıldı. Başbakanımız Binali Yıldırım'ın talimatıyla Bayındır doğalgaza da kavuştu. Biz Bayındır'a her zaman büyük önem verdik, vermeye de devam ediyoruz. Bizden sonra göreve gelen yönetimin beceriksizlikleri ortadadır. İzmir'in en başarısız, en beceriksiz belediyesi Bayındır Belediyesi'dir. En basit konularda, en ufak sorunlarda bile çözüm yolunu bulamıyor, her işi eline yüzüne bulaştırıyor. Vizyonları yok, iş yapma kabiliyetleri sıfır... Ancak az kaldı, Bayındırlı hemşehrilerim bu kötü yönetimden kurtulacak ve tekrardan AK belediyecilik ile tanışacaktır. Teşkilatımızın dinamizmi ve heyecanı karşısında bunu rahatlıkla söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

ŞİMDİ SIRA BEYDAĞ'DA
Bayındır'dan sonra Ödemiş'e geçen Kaya, Ödemiş'in Belediye Başkanı Mahmut Badem'i makamında ziyaret etti. Ödemiş'teki programının sonrasında Beydağ'a geçen Kaya, burada da bir dizi programa katıldı. Beydağ'ın makus talihinin AK Parti belediyeciliği ile değişeceğini vurgulayan Kaya, "Beydağ artık 'yeter' diyor. Hizmet üretmeyen, sadece günü dolduran CHP'li yerel yönetimin kredisi bitmiştir. İşte, Ödemiş örneği ortada. Kiraz örneği ortada. Şimdi artık Beydağ için de vakit gelmiştir" dedi.
BİZE ULAŞIN