Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Koca, Başkan Uysal’ı ziyaret

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı, Salih Koca, Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Koca, Başkan Uysal’ı ziyaret

Genel Başkan Yardımcısı Salih Koca'yı, Başkan Necdet Uysal ve Başkan Yardımcıları Cemil Bahadır, Cemal Akkılıç ve Güngör Persil belediye binası önünde karşıladı.

Genel Başkan Yardımcısı Salih Koca'nın belediye ziyaretine AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ile İlçe Başkanı Onur Bedir de katıldı. Belediye Meclis Üyeleri Sevda Padem ve Galip Yardımcı da ziyarete gelen ekibe eşlik etti. Başkan Uysal'dan Burhaniye ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Koca, çalışmaları son derece olumlu ve başarılı bulduğunu belirterek, Başkan Arslan'a ve Belediye Meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. 2023 Yeni Türkiye hedeflerinden bahseden Koca, "Tüm teşkilatımız ve belediye başkanlarımız ile ülkemizin geleceği ve hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel Yönetimler Başkanlığımızın programı çerçevesinde tüm il ve ilçe belediye başkanlarımızı makamlarında ziyaret edip çalışmaları yerlerinde birlikte görüyoruz. Başkanlarımızla istişare ediyoruz. 2019'a daha güçlü bir şekilde hazırlanma adına bu çalışmalarımızı yerelde birebir sürdürüyoruz" dedi. Belediye Başkanı Necdet Uysal da, Salih Koca'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, AK Parti teşkilatının her zaman yereli önemsediğini, hedeflerini ve çalışmalarını bu yönde ilerlettiğini, yerel yönetimlerin genel merkez ile sürekli bağlantı içinde olduğunu bildirdi.

BİZE ULAŞIN