Pamukkale’ye kültür merkezİ

Denizli’deki Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 55 milyon lira maliyetle kuracağı Kültür, Sanat ve Yaşam Merkezi’nin inşaat çalışmalarının başladığını söyledi

Pamukkale’ye kültür merkezİ
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Sınırlarında yaşayan 337 bin 444 kişi ile ülkemizdeki 26 ilden büyük olan Pamukkale ilçesinin Belediye Başkanı Gürlesin, geleceğe yönelik hizmetlere devam ediyor. Bağbaşı Mahallesi'ndeki yaklaşık 11 bin metrekarelik alanda kentin çehresini değiştirecek 'Pamukkale Kültür, Sanat ve Yaşam Merkezi'nin yapımına başlanıyor. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Sadece ilçemizde değil Denizli genelinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet verecek olan Pamukkale Kültür, Sanat ve Yaşam Merkezi bölgenin çehresini değiştirecek. Biz geleceğe yönelik çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz" dedi. Yaklaşık 55 milyon liraya mal olacak olan merkezimiz ihalesi tamamlanarak inşaat çalışmalarına başlandığını ifade eden Gürlesin, "Bu dev projenin 2018 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanıyor" diye konuştu.

SAĞLIK MERKEZİ ÇOK YAŞIKAŞACAK
Pamukkale Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olacak projesi olan Pamukkale Sağlık Merkezi'nin hizmete girmesi için gün sayılırken, 18 milyonluk dev yatırımı Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin birlikte incelediler. "Türkiye'ye örnek olan projemizde sona yaklaşılıyor" diyen Başkan Gürlesin, "Bu projemiz bittiğinde de birçok insanların şifa bulmasından dolayı da büyük onur duyacağız" dedi.

AKTEPE'YE KAPALI PAZAR YERİ GELİYOR
Pamukkale Belediyesi, Aktepe bölgesinde yaşayan vatandaşların taleplerinin bir çoğunu karşılayacak olan Aktepe Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Tesisi'ni hayata geçiriyor. Yaklaşık 15 milyon liraya mal olacak bu projede kapalı pazaryeri, düğün salonu, nikah salonu, taziye evi, kapalı otopark ve sosyal alanlar yer alacak. Başkan Gürlesin, bölgede yaşayan vatandaşlarımızın kullanımı için bu projenin hayata geçirildiğini belirterek, "Bu önemli projemiz 2018 yılı sonlarına doğru halkımızın hizmetine sunulacak" dedi.

?SPORA DOYURDULAR
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, en önemli spor etkinliğine başarıyla imza attı. Bu yıl ilki düzenlenen Pamukkale Spor Oyunları 3 gün boyunca kentte hareketlilik yaşattı. 2 bin 500 sporcunun farklı branşlarda mücadele ettiği Pamukkale Spor Oyunları'nın finali beyaz cennet Pamukkale'de yapıldı. Başkan Gürlesin, "Pamukkale'nin adını ülkemize ve dünyaya bu kez sporla duyurduk" dedi.
BİZE ULAŞIN