Derbi atmosferini solumak istiyoruz

Kiraz’da aynı sınıfta okuyan görme engelli öğrenciler İlker Toprak ve Balım Gökçi Körpe, Galatasaray Fenerbahçe derbisi seromonisine katılmak istiyor

Derbi atmosferini solumak istiyoruz
İzmir'in Kiraz İlçesi İstiklal İlkokulu'nda aynı sınıfta okuyan görme engelli İlker Toprak'ın en yakın arkadaşı kendisi gibi görme engelli olan Balım Gökçe Körpe... Aynı sırayı paylaşan, okul hayatları haricinde de çok iyi geçinen iki arkadaşın tek anlaşamadıkları nokta ise Galatasaray ve Fenerbahçe. Her lig maçı sonunda birbirlerini kızdıran ikilinin en büyük istekleri ise takımlarının maçını statda solumak ve ayrıca bir derbinin seromonisine katılmayı hayal ediyorlar. Fenerbahçe taraftarı olan Balım Gökçe ve Galatasaraylı İlker Toprak'a geçtiğimiz aylarda okul yönetimi ve her iki takımın Ödemiş'teki taraftar derneklerinin katkılarıyla futbolcuların imzalı formaları hediye edildi. Küçüklüğünden beri hep Galatasaray sevgisi ile büyüdüğünü ifade eden Toprak, "Eğer başkanımız Ünal Aysal başta olmak üzere bizi duyan yöneticiler böyle bir maçta bizi ağırlarsa hayatımın en büyük mutluluğunu yaşayacağım" dedi.

"HAYALLERİME GİRİYOR"
En iyi arkadaşının İlker Toprak olduğunu belirten Balım Gökçe Körpe ise, "Tek kavga ettiğimiz tartıştığımız konu ise tuttuğumuz takımlar oluyor. Gözlerimiz görmüyor ama o atmosferi yaşamak istiyoruz. Seremonide olmayı hayal ediyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN