Hobi bahçeleri ilkbaharda hazır

Manisa'nın Şehzadeler Belediyesi tarafından Veziroğlu Mahallesinde 50 bin metre alanda yapımına başlanılan 318 hobi bahçeleri projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Hobi bahçeleri ilkbaharda hazır

Altyapı çalışmaları ve bahçe düzenleme işlerinin yapılarak inşaat kısmının yüzde 50'lik kısmının tamamlandığı projede, ahşap hobi evlerinin montajına başlandı.

Veziroğlu Mahallesinde temelleri atılan Şehzadeler Belediyesi Hobi Bahçeleri projesi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. İnşaat çalışmalarının yarısından fazlasının tamamlandığı projede, üst yapı olan ahşap hobi evi montajlarına başlanıldı.

Şehzadeler Belediye Başkanı AK Partili Ömer Faruk Çelik, "50 bin metre alanda yapımına başladığımız projemizde her biri 90 metrekare olan 318 adet hobi bahçesinin yerleri ve alt yapı çalışmaları tamamlandı. Bu çalışma ile projenin yarısı tamamlanmış oldu. Üst yapı ile alakalı olarak, idari binamızın da inşası tamamlandı. Vatandaşlarımızın kullanacakları, 4.5 metrekaresi kapalı, 4.5 metrekaresi de açık olan toplam 9 metrekarelik ahşap hobi evlerinin montajlarına başlanmış durumdu. Bu çalışmamızda tüm hızıyla devam ediyor" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN